Oyunlar

Pubg Popülerlik Silme (Nasıl Yapılır?)

Pubg popülerlik silme işlemi oyuncuların birçok hayrana sahip olduklarında tercih ettikleri bir işlemdir. Bu yöntemleri kullanarak kişiler hayran listelerini azaltabilme imkanı bulabilirler. Ancak oyuncuların mutlaka bilmesi gereken konu bu özelliğin oyun dışı olduğudur. Bununla birlikte popülerlik sayesinde oyuncular birbirlerine rahatlıkla hediye gönderme imkanı elde edebilmektedir. Pubg popülerlik silme işlemi kişilerin kendi hayranlarını silmesi olarak tanımlanabilir.

Bu uygulamanın oyunculara sağladığı birçok avantaj vardır. Hangi oyuncu sizlere ne kadar hediye göndermiş ise bu popülerlik sayfası üzerinden görülebilir. Hem bilgileri hem de hediye gönderen kişileri rahatlıkla görmenize yardımcı olur. Oyuncular diledikleri kadar hediye gönderme imkanına da sahip olabilirler. Bu bilgileri farklı oyuncular da diledikleri zaman görebilirler. Fakat popülerlik kayıtlarını gizlemek isteyenler de olabilir. Böyle durumlarda mutlaka popülerlik kayıtlarının silinmesi gerekir.

Pubg Popülerlik Nedir, Ne İşe Yarar?

Pubg mobile oyunu son yıllarda en çok tercih edilen online oyunlar arasındadır. Oyunun en temel amacı ise bir adaya uçaktan atılan 100 kişinin hayatta kalma ve oyunu kazanma mücadelesidir. Son derece etkileyici ve eğlenceli olan bu oyunda kişiler oldukça keyifli zaman geçirebilmektedir. Bununla birlikte oyun içerisinde kişiler birbirilerini ekleyebilirler. Ekleme yanında birbirlerine hediyeler de gönderebilirler. Oyun içerisinde Pubg popülerlik de hediye göndermek için kişilerin arkadaş listesini çoğaltmasıdır. Bu özellik hakkında şunlar da söylenebilir:

 • Popülerlik kişilerin hayran listesidir.
 • Bu hayran listesinde sizlere çeşitli hediyeler gönderilebilir.
 • Ancak her gönderilen hediye hayran kitlesi başkaları tarafından da görülebilir.
 • Aynı zamanda bu liste hem liderlik tablosu hem de popülarite kralı gibi durumlar için önemlidir.
 • Popülarite çaylağı da bu unvanlardan biridir.
 • Oyun dışı bir özelliktir. Ancak birçok oyuncunun ilgi gösterdiği bir özellik olarak öne çıkar.

Oyunculara çeşitli avantajlar sağlayan Pubg popülerlik oldukça ilgi çekse de bazı kişiler bu popülerliğin görünmesini de istemeyebilir. Bu durum da tamamen oyuncunun kendi isteğine bağlı olarak kişilere gösterilebilir ya da gelen hediye bilgileri liste ile birlikte silinebilir.

Pubg Popülerlik Silme Nasıl Yapılır?

Pubg popülerlik silme işleminin yapılması oyuncuların tercih ettiği işlemlerden biridir. Çünkü başka oyuncuların kimlerden ne hediye aldığınızı görmelerini istemeyebilirsiniz. Ancak oyun dışı bir özellik olan popülerlik alanında kral ya da çaylak gibi ünlerin görülmesini istiyorsanız bu özellikleri kullanmaya da özen göstermeniz gerekir. Ne kadar popüler olursanız o kadar fazla hediye alabilirsiniz. Oyun içerisinde Pubg popülerlik silme işlemi ise şu şekilde yapılmaktadır:

 • İlk olarak Pubg Mobile oyununu açmanız gerekiyor.
 • Daha sonra ise oyun lobisine giriş işlemlerini gerçekleştirmelisiniz.
 • Sonrasında lobi ekranında da sol üst köşede bulunan avatarı seçmeniz gerekir.
 • Daha sonra da açılacak olan menüde kalem simgesine tıklamanız gerekir.
 • Burada bulunan kategori simgesinden de bağlantılar kısmına tıklayın.
 • Ekranın sol altında bulunan ayarlar kısmına tıklayın.
 • En son olarak da kapat seçeneğini tercih ederek işlemi kapatın.

Bu adımları izlediğinizde Pubg Mobile popülerlik silme işlemlerinizi gerçekleştirmiş olursunuz. Direkt olarak listeniz gizlenir ve başkaları da bu bilgileri göremezler. Ancak direkt olarak kullanıcıyı da silmek mümkün olabilir. Bu işlemi yapabilmek için de ilk olarak popülerlik mesajlarım kısmına girin. Buradan bir kişiyi seçin. Daha sonra da sil kısmına tıklayın. Bu şekilde tüm popülerlik listesindeki kişileri de silebilirsiniz. Ancak listeyi gizlemek oyun içinde en çok tercih edilen işlemlerdendir. Pubg hakkındaki diğer içeriklerimizi incelemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

İçeriği oyla post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu