Oyunlar

Fortnite Kostüm İade Etme Nasıl Yapılır?

Zaman zaman, Fortnite içerik mağazasında hatalı bir öğe yayımlanabilir. Bu tür durumlarda, oyunculara iade biletini kullanmaksızın belirli satın alımlarını geri iade etme olanağı sunulmaktadır.

Fortnite Kostüm İade Etme Nasıl Yapılır?

Biletsiz iade hakkı, bir satın alımı iade biletini kullanmadan geri çevirip harcadığınız V-Papel miktarını geri alma imkânı sağlar. Böylece, iade bileti kalmadığında bile uygun bir satın alımı iade edebilirsiniz.

Biletsiz iade hakkı, talep üzerine verilmez ve sadece belirli öğeler için geçerlidir. Eğer satın aldığınız içerik biletsiz iadeye uygunsa, içeriği iade edebilir ve harcadığınız V-Papel miktarını geri alabilirsiniz. Bunu, mevcut iade biletlerinizi kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Fortnite’taki Hesap ve Gizlilik ayarları sayfasına gitmeli veya yan menüde yer alan “Destek ve İadeler” butonuna tıklamalısınız. Ardından ‘İade veya Satın Alım İptali’ne tıklamalısınız. Bu adımda, son 30 gün içinde geri iadeye uygun satın alımlarınızın bir listesini bulacaksınız. İade etmek istediğiniz satın alımı bulup seçin ve ‘İade Biletini Kullan’a tıklayın.

Fortnite’ta Satın Aldığınız Bir Kozmetiği Nasıl İade Edersiniz?

Fortnite içerik mağazasında V-Papel ile satın aldığınız bir oyun içi kozmetiği iade etmenin iki yolu bulunmaktadır: Satın Alım İptali veya İade Bileti kullanmak. Doğrudan nakit ile satın aldığınız bir içeriği iade etmek isterseniz, ilgili sayfayı ziyaret etmelisiniz.

Satın Alım İptali

Satın Alımı İptal Et seçeneği, satın alımınız hemen sonrasında, doğrudan öğe ekranında bulunur. Harcadığınız V-Papel miktarını geri alabilir ve içeriği hesabınızdan kaldırabilirsiniz.

V-Papel ile yaptığınız oyun içi kozmetik alışverişlerini, eğer bunlarla oyuna girmediyseniz, satın alımınızdan sonraki 24 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

Pin

Satın Alım İadesi

Satın alımı iptal etme süresi dolduktan sonra, uygun kozmetik içerikleri iade etmek için iade biletlerinizi kullanabilirsiniz. Bu işlemlerde 30 güne kadar iade hakkına sahipsiniz. Başlangıçta her hesaba 3 iade bileti verilir. Bir iade bileti kullandığınızda, hesabınıza en son eklenen iade biletinden 365 gün sonra yeni bir iade bileti daha eklenir. Aynı anda en fazla 3 iade biletiniz olabilir.

Örneğin, bugün ilk kez 2 iade bileti kullanırsanız, önümüzdeki 365 gün boyunca kullanabileceğiniz sadece 1 iade biletiniz kalır. 365 günün ardından hesabınıza yeni bir iade bileti eklenir ve hesabınızdaki toplam iade bileti sayısı 2’ye çıkar. İkinci iade biletinin hesabınıza eklenmesinin 365 gün sonrasında, üçüncü bir iade bileti daha eklenir ve hesabınızdaki iade bileti sayısı en yüksek sınır olan 3’e ulaşır.

Oyun içinde İade veya Satın Alım İptali ekranından ya da Ayarlar’daki Hesap bölümünün altında yer alan “Son Satın Alımlar” seçeneğinden, hesabınızdaki mevcut iade bileti sayısını her zaman görebilirsiniz. İade biletinizi nasıl kullanacağınıza ve hangi içeriklerin iadeye uygun olduğuna dair daha fazla bilgi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İade veya Satın Alım İptali ekranına giderek iade biletlerinizi kullanabilirsiniz. Satın Alım İadesi seçeneğini göreceksiniz, bu seçeneği kullanarak içerik mağazasından son satın alımlarınızı görebilirsiniz. Bu menüde, iade biletiyle iade edilebilecek uygun içeriklerin yanı sıra, uygun olduğunda iptal edilebilecek satın alımları da bulacaksınız.

İade etmek istediğiniz satın alımı seçin, ardından iade biletinizi kullanmak için gerekli adımları izleyin. Böylece içerik, hesabınızdan hemen kaldırılacak ve satın alımda harcadığınız V-Papel miktarı hesabınıza iade edilecektir.

İçeriği oyla post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu