İnternet

Tinder Beğenenleri Görme Nasıl Yapılır?

Tinder, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler bir çöpçatanlık uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların fotoğraflarını ve kısa biyografilerini paylaşarak, kendilerine uygun kişilerle eşleşmelerine olanak tanır. Eşleşme sağlandığında, kullanıcılar birbirleriyle mesajlaşabilirler. Ancak, bazı kullanıcılar için en merak edilen konu, kimin kendilerini beğendiğidir

Tinder Nedir?

Arkadaş edinme uygulaması olan Tinder, bugüne dek 340 milyondan fazla kez indirilmiş bir uygulamadır. Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için uygun olan uygulama 190 ülkede kullanılır.

Tinder kırktan fazla dil seçeneği ile hizmet verir ve konumunuza en yakın olan kullanıcıları göstererek yeni arkadaşlar edinmenizi sağlar. Herhangi bir ücret ödemeden cihazınıza indirebileceğiniz ancak uygulama için satın alımlar sunar Tinder, abonelik sistemine sahip bir uygulamadır.

Tinder Beğenenler Nasıl Görülür?

Tinder’da beğenenleri görmenin birkaç yolu vardır. İlk yöntem, Tinder Gold veya Tinder Plus aboneliği satın almaktır. Bu aboneliklere sahip olan kullanıcılar, “Beğenenler” özelliğini açarak, sizi kimlerin beğendiğini görebilirler. Bu özellik, herhangi bir profili tekrar aramanıza gerek kalmadan, size beğeni veren kullanıcıları tespit etmenize yardımcı olur. Ayrıca bu özellik sayesinde sizi beğenenleri filtreleyebilir ve daha iyi bir eşleşme şansına sahip olursunuz.

Pin

İkinci yöntem ise, Tinder‘ı tarayıcınızda açmak ve “Inspect Element” özelliğini kullanmaktır. Bu yöntem, kod yazma bilgisi olanlar veya teknolojiye ilgi duyanlar için uygundur. Tarayıcınızda Tinder’ı açarak, sayfadaki kaynak kodunu inceleyerek kimlerin sizi beğendiğini bulabilirsiniz. Ancak bu yöntem oldukça zaman alıcı ve teknik bilgi gerektirir.

Bu yöntem için: Tinder.com’a girip hesabınızla giriş yapın. Eğer tarayıcıyı ilk kez kullanıyorsanız, Tinder’ın konum izni isteyen taleplerini kabul edin. Sonrasında kenar çubuğundaki eşleşme listesine gidin ve karşınıza bulanık profillerin listesi gelecek. İlk profilin üzerinde sağ tıklayarak “İncele” seçeneğine tıklayın. Bu şekilde geliştirici araçları bölümü açılacaktır. Ardından, “blur(12px)” yazılı kodu silerek profili netleştirin. Aynı işlemi diğer tüm profiller için tekrarlayabilirsiniz.

Üçüncü yöntem, üçüncü taraf uygulamalarını kullanmaktır. Bu uygulamalar, size kimlerin sizi beğendiğini gösterir. Ancak bu uygulamaların güvenilirliği konusunda dikkatli olmanızda fayda vardır. Bazı üçüncü taraf uygulamaları, hesabınızın çalınması veya askıya alınması gibi riskler taşır.

Şayet bunları denemenize rağmen beğenenleri göremiyorsanız bu durumda hesabınız ban yemiş olabilir.

Tinder Ban Nedir?

Tinder ban kaldırma konusunda katı bir politikaya sahiptir. Yeni arkadaşlar edinmek adına hizmet veren bu uygulama kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutar. Herhangi bir sebep dolayısıyla Tinder’da yasaklandıysanız telefon numaranızı ya da diğer sosyal medya hesaplarınızı kullanarak tekrar kaydolmanız mümkün değildir. Ancak tekrar kayıt olmak için izleyebileceğiniz bir takım yöntemler bulunur.

Tinder ban kaldırma yöntemlerini izlemek isteyen kullanıcıların öncelikle “Tinder Ban” olarak adlandırılan bu işlemin ne anlama geldiğini bilmeleri gerekir. Tinder ban ya da Tinder’da ban yemek olarak adlandırılan bu işlemler Tinder hesabınızın tamamen kapatılması anlamına gelir. Eğer Tinder’da ban yerseniz herhangi bir kullanıcının profilinizi görmesi ya da sizinle etkileşime geçmesi mümkün değildir.

Tinder’da ban yediğiniz takdirde uygulamayı kayıt olduğunuz telefon numarasıyla kullanmanız da söz konusu olmaz. Eğer uygulamayı premium kullanıcı olarak kullanıyorsanız sahip olduğunuz özellikleri de kaybedersiniz.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu