Oyunlar

Pubg En Son Oynadıklarım Silme (Gizleme Nasıl Yapılır?)

Pubg en son oynadıklarım silme işlemleri konusu her oyuncunun dikkat etmesi gereken bir detaydır. Sürekli olarak oyunda bulunan kişiler gün içerisinde birçok farklı oyun içerisine katılabilmektedir. Pubg oyununda en son oynadıklarım gizleme işlemi yaparak, son oyunlarınızı kimsenin görmemesini sağlayabilirsiniz.

Pubg en son oynadıklarım gizleme işlemi aşağıda detaylı olarak anlatılmıştır. Bu işlemleri yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu işlemlerden sonra maç geçmişinizi sizden başkası görüntüleyemecektir.

Pubg En Son Oynadıklarım Silme, Gizleme Nasıl Yapılır?

Pubg en son oynadıklarım silme, gizleme işlemini geçmiş maçlarınızı kimsenin görmesini istiyorsanız yapabilirsiniz. İşlem kolay şekilde yapılmaktadır. Ancak acemi olan oyuncular genelde bu tarz detaylar hakkında yeterli bilgiye sahip olamamaktadır. Pubg en son oynadıklarım silme, gizleme işlemleri sırasında şu detaylara dikkat etmeniz gerekir:

  • Son oynadıklarımı silme işlemini gerçekleştirebilmek için ilk olarak oyuna giriş yapmanız gerekir.
  • Oyun içerisinde sağ altta olan yukarı ok bölümüne tıklanır.
  • Daha sonra “Ayarlar” sekmesine tıklamanız istenir. Bu işlemleri yaptığınızda oyun içi ayarları, ekrandan görmeniz mümkün olacaktır.
  • Maçları gizlemek için sağ menüden “Gizlilik ve Sosyal” sekmesine girmeniz gerekir.
  • Buradan Bağlantılar bölümü altında bulunmaktadır.
  • Bu bölümde bulunan “Sonuçları herkesin görmesine izin ver” seçeneğini “Kapat” olarak değiştirmeniz gerekir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra oyundaki son oynanan maçları kolayca silmek mümkün olmaktadır. Kolay bir şekilde gizleme işlemleri yaparak, geçmiş maçlarınızı gizleme imkanına sahip olacaksınız.

Pubg Son Oynadıklarım Neden Silinmelidir?

Pubg Mobile oyunu oldukça ilgi çeken oyunlar arasındadır. Bir adaya uçak ile bırakılan 100 kişinin hayatta kalma ve oyun kazanma mücadelesini en iyi şekilde yansıtan bir oyundur. Ancak oyunda kişiler uygun standartlarda cihazlar kullanmalıdır. Sistem gereksinimlerini tam olarak karşılayan cihazlar kullandığınızda oyunda yavaşlama meydana gelmez. Aksine daha rahat bir şekilde oyuna adapte olabilirsiniz. Cihazları yavaşlatan en önemli durumlardan birisi de sürekli olarak oyun verilerinin cihazlarda birikmesidir.

Pubg en son oynadıklarım silme oyun sırasında yapılması gereken işlemlerden biridir. Bu işlemi yaparak cihaz geçmişinden oynananları silebilirsiniz. Bu cihazın daha güvenli koşullar altında çalışılmasına imkan tanıdığı gibi daha yüksek bir performans ile çalışmasına imkan tanır. Özellikle oyunu yavaşlayan kişiler son oynananları sildiklerinde daha hızlı bir şekilde oyunu yönetme şansı bulabilirler. Belirli periyotlarda mutlaka son oynanan maçların temizlenmesi bu nedenle gereklidir.

Oyunda son oynanan maçları yine oyuna girerek silebilirsiniz. Oyuna giriş yaparken de mutlaka kullanıcı adı ve şifre kullanmalısınız. Belirtilen adımları takip ederek kolay bir şekilde oyundaki son oynanan maçları silme imkanı bulabilirsiniz. Pubg hakkındaki diğer içeriklerimizi incelemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

İçeriği oyla post

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu