Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTube Marka Hesabı Nedir? Nasıl Kullanılır?

  • Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Kanal sahiplerinin merak ettiği YouTube marka hesabı nedir, nasıl kullanılır sorusuna elimden geldiğince yanıt vermeye çalışacağım. YouTube, zaman içerisinde kendi sistemi ile alakalı olarak birçok farklı yenilik getirdi. Tabi ki birçok kişi bu konunun ne olduğu ile alakalı olarak da bilgi sahibi değil ve sizlere elimden geldiğince bilgiler sunarak hareket etme yoluna gideceğim.

Marka hesabı ile alakalı olarak merak ettiklerinizi sizlere sunacağım. Konu altında bulunan cevap alanlarımızdan yazarak merak ettiğiniz diğer soruları da iletebilirsiniz.

YouTube Marka Hesabı Nedir?​

YouTube marka hesabı, kanalınızı özel bir hesaba taşımanız ve başka kişileri de bu kanalın yöneticisi yapabilme imkanını sizlere sunar.

Marka hesabı aynı zamanda siz kanal sahiplerinin zaman içerisinde YouTube kanal satışı yapmanız ve kanalı başka maile devretmeniz için önemli bir seçenektir. Günümüzde birçok kişi bu konudan haberdar olmadığından dolayı bu seçeneklere yönelik olarak çok fazla bilgi sahibi değil.

Youtube marka hesabi nedir

YouTube Marka Hesabı Nasıl Kullanılır?​

YouTube, her geçen gün kendi altyapısını ciddi manada geliştiren ve siz kanal sahiplerine farklı imkanlar sunan seçeneklerden birisidir. Türkiye genelinde özellikle artık hemen hemen tüm kanalların marka hesabına taşındığını da net olarak söyleme şansına sahip durumdayız. YouTube kanalı marka hesabına nasıl taşınır? Bunun için pratik şekilde işlem yapabilmeniz adına Tilki.NET üzerinden sizlere resimli anlatım yapacağım.

YouTube marka hesabına kanalınızı taşıdığınız an itibari ile herhangi bir sorun olmaksızın kanalınıza başka GMAİL kullanıcılarını yönetici olarak ekleyebiliyorsunuz. Bununla birlikte zaman içerisinde kanalınızı para karşılığı satmak istiyorsanız yine bu yöntem ile birlikte kanalınızı başka bir mail adresine devretme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Marka hesabı kullanımı diye bir şey yok. Kanalınızı marka hesabına aktardıktan sonra ekstra olarak herhangi bir yöntem uygulamaksızın sorun yaşamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Dilerseniz zaman içerisinde kanalınızı marka hesabından çıkarma imkanınız da söz konusu demek yanlış olmaz.

Sizlere bu makalede YouTube Marka Hesabı hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Umarım yararlı bir içerik olmuştur, iyi forumlar ♥