Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube İçin Kamera Önerileri

  • Konbuyu başlatan Slade
  • Başlangıç tarihi
Öncelikle şunu açıkça belirtmeliyiz ki Vlog video kamera size ulaşım noktasında rahatlık sağlamalıdır. Bu bağlamda küçük ve hafif cihazlar size avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda mobil ekran video kaydederken işinizi kolaylaştıracaktır. Kendinizi görerek çekim yapmak daha rahat ve kontrol edilmesi daha kolaydır. Kaydedilen videonun kalitesi seçim kriterlerinizde ön planda olmalıdır.

Cihazın görüntüyü kaydettiği çözünürlüğe dikkat etmelisiniz. Ayrıca hangi çözünürlükte kaç FPS çektiğinizi de göz ardı etmemelisiniz. Youtube için kamera önerileri içinde bağlantı teknolojisini de göz ardı etmemelisiniz. WiFi veya Bluetooth'u destekleyen modeller, yaptığınız videoları paylaşmanıza izin verir.

Youtube icin kamera onerileri

Sony Zv1 Kamera​

Youtube için kamera önerileri içinde 4K HDR Sony ZV1'i, yanı sıra yanında birçok özellik de kaydedebilir. Nötr yoğunluk filtresi (ND) sayesinde, yüzeyin derinliğini artırabilir ve doğal ve doğal ve daha doğal çekimlere izin verebilir. Ayrıca cihaz, kayıt sırasında kendinizi görmenizi sağlayan hareketli ekranıyla en iyi Vlog video kameralar listemizde yer alıyor. Exmor RS CMOS tip 1,0 sensör (13,2 mm x 8,8 mm) sayesinde diğer kameraların bir tık önde olduğu söylenebilir. 20,1 megapiksel çözünürlüğe sahip BIONZ X görüntü işlemcisi sayesinde hem videolarda hem de fotoğraflarda başarılı kompozisyonlar oluşturabiliyor.

Canon EOS M50​

Cihaz 2018'de çıksa da özellikle Youtube içerik üretimine yeni başlayanlar için çekici görünüyor. 4K çözünürlükte 30 FPS'de video kaydı yapabilen cihaz, FHD çözünürlükte 60 FPS'de çekim yapıyor. En iyi Vlog kameraları, liste modelimizin 2,1 megapiksel görüntü sağladığı çözünürlük olduğu çözünürlüktür. Kamera, OLED dokunmatik optik vizör. Dualpixel'in tespit edilen otomatik netleme işlevi (AF), dönme ekranı özellikle Vlogger için işlevsel olduğunda da kullanılabilir. 720p çözünürlükte 120 kare, video yavaş hareket, sessiz çekim modu, WiFi bağlantısı, Bluetooth ve NFC diğerleri arasındadır.

DJI OSMO Pocket​

Youtube için kamera önerileri listesinde; En iyi Vlog kamera, listede DJI markasında en dikkat çekici ürünlerden biridir. Cep Osmo, küçük bir boyut ve parlaklık ve görüntü kalitesi ile ayırt edilir. Modelde, 1 / 2,3 inçlik sen sör vardır ve saniyede 60 kare hızında 4K video kayıtları içerebilir. Cihazdaki ekran, çekim yaparken sizi görmenizi tanır.

Kamera ile 12 MP çözünürlükte bir fotoğraf çekebilirsiniz. Cep Osmo ayrıca farklı atış modlarına sahiptir. Anlık görüntü ve panorama modlarının yanı sıra konu izleme ve yüz izleme de var. Öte yandan, bir bütçeyle özgürce hareket edebiliyorsanız, DJI Osmo Pocket 2 sizin için daha iyi bir seçim olabilir.

GoPro Hero9 Black​

Vlogger olmak isteyenler için GoPro Hero9 Black iyi bir seçim olacaktır. 5K çözünürlükte 30 FPS'de video kaydı yapabilen Hero 9, 20 Mega piksel çözünürlükte görüntü yakalayabiliyor. Ayrıca cihaz 4K olarak 60 FPS çekebiliyor. Kamera, su ve toza dayanıklılık özelliğine sahiptir. Ürün IP68 sertifikalıdır. Marka ayrıca kameranın 10 metreye kadar su geçirmez olduğunu da belirtiyor. Ayrıca en iyi Vlog kamera listesinde yer alan cihazda 1.720 mAh pil bulunuyor.

Canon EOS 250D

Canon EOS 250D vlog için iddialı ürünlerden biri. Video 4K Makinesi; 2, 25, 30, 50 ve 60 FPS ile kaydedilebilir. Aynı zamanda, cihaz 2.1 megapiksel çözünürlükte fotoğraf çekebilir. Ek olarak, son derece kolay numunelerde WiFi ve Bluetooth bağlantı teknolojisi, dosyaları kolayca aktarır. Marka, EOS 250D'nin dünyanın mobil ekranıyla en hafif DSLR'ye sahip olduğunu açıkladı. Bununla birlikte, makinenin ekranı dokunmatik desteğe göre ayırt edilir.

Fujifilm X T4 Ve 18-55 F/2.8 Kit

Youtube İçin Kamera Önerileri içinde Fujifilm X T4, profesyonel fotoğrafçılar ve video yapımcıları için gerçekten üst düzey bir kameradır. Fujifilm serisindeki 35 mm kameraların başında gelen Fujifilm X T4, 4K formatında 10-bit LOG .2.0 video kaydedebiliyor. Olağanüstü AF performansı sunan XT, tam 325 netleme noktasına sahip asla eksik olmayan bir otomatik netleme sistemine sahiptir. Fujifilm X T4, yalnızca Fujifilm fotoğraf makinelerinde bulunabilen özel bir sensör ve işlemci sayesinde iyi bir renk derinliği sunar. Fujifilm XT 4 ile birlikte alacağınız 1555 f/2.8 lens, kalitesi ve keskinliği ile birinci sınıf lens performansı sunuyor.

Sony Alpha A6000

Youtube İçin Kamera Önerileri içinde güzel bir kamera modelidir. kamera hafifliği ve taşınabilirliği. Full HD video kaydı yapabilen Sony Alpha A6000, olağanüstü otomatik odaklama sistemi sayesinde çeşitli durumlarda odağını asla kaybetmez. 2,3 megapiksel CMOS sensör, iyi bir ISO performansı sunar. Bu sayede düşük ışıklı ortamlarda bile gürültüsüz kaliteli video kaydedebilirsiniz. Dışarıda çekim yaparken, vlog çekerken veya kamerayı bir noktadan diğerine taşımanız gerektiğinde yanınızda taşıması kolaydır. Sony Alpha A6000'in eğilebilir ekranı yok. Ancak, bir uygulamayla telefonunuzu indireceksiniz, telefonunuzu referans ekranı olarak kullanabilirsiniz. Sony Alpha A6000, YouTube İçeriği Üreticileri ve Uygun Fiyatlarındaki Üst Düzey Kamera arayan profesyonelleri kullanır.

Insta360 One R

Yoğunluğumla dış çekim yapan kamera youtube içerik üreticilerine hitap etmektedir. Ek olarak, Insta360 bir aksiyon kamerası ve 360 ??derece kamera olarak kullanılabilir. Çıkarılabilir modüllere sahip olan Insta360 One R, iki kamera modülü ile geliyor. 4K geniş açılı modül, geleneksel bir aksiyon kamerasının tüm işlevlerini üst düzeyde sunarken, 360 modül size 360 ??derecelik iyi bir kamera deneyimi sunar. Bu sayede YouTube için üreteceğiniz tüm içeriklerde hem esneklik hem de kalite sağlar.

Youtube İçin Kamera Önerileri içinde Insta360 One R, 4K ve Full HD videolar kaydedebilir; Ağır çekim, HDR gibi üst düzey kameralarda bulunan tüm özellikleri sağlayabilir. Tüm aksiyon kameralarında olduğu gibi dayanıklı su ve toz. Bununla birlikte, ışık ışığında ITA360, iyi performans sağlayarak görüntülerin kalite gereksinimlerini daima karşılamaktadır.