Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Abone Ol Linki Nasıl Oluşturulur?

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Ticaret: 1 / 0 / 0
Youtube abone ol linki oluşturmak son derece basit bir işlemdir. Youtube Abone Ol linkine tıkladığınız kullanıcıyı direkt olarak etkileşime geçirerek abone olma süresini düşürmüş ve izleyici içeriğinizi beğendiyse veya yararlı bulduysa o aboneyi kazanmış olursunuz. Youtube Abone Ol Linki Oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Youtube Abone Ol Linki Oluşturma
  • Youtube kanal linkinizin sonuna aşağıdaki kodu ekleyin.
Kod:
?sub_confirmation=1
  • Linkiniz şu şekilde gözükecek;
    Ayrıca kısa link oluşturduysanız;
    kanallinkidenemetilkinet?sub_confirmation=1
  • Yukarıda kullanıcıyı etkileşime sokma teriminden kastettiğim konuyu açıklayabilmek için aşağıdaki görseli bırakıyorum.
Youtube abone ol linki
  • Youtube Abone Ol Linki bağlantınıza tıklayan ziyaretçilerin ekranına bu şekilde pop-up (açılır pencere ) düşecektir.
Daha önce açarak abone ivmesi kazandığım kanallarımda genellikle youtube abone ol linki oluşturma işlemini gerçekleştirerek bu linkten videoda bahsederim. Ayrıca kapak fotoğrafıma bu linki (Abonemiz olur musun? gibi bir cümle içerisinde) sabitlerim. Youtube ile uğraşıyorsanız mutlaka denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. İyi forumlar dilerim.

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Kredi
572
Ticaret: 0 / 0 / 0
Gerçekten harika bir anlatım olmuş. Youtube abone olmaya yönlendirme linki arayan arkadaşlar için ideal.

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Kredi
896
Ticaret: 0 / 0 / 0
Youtube abone ol linki oluşturmak son derece basit bir işlemdir. Youtube Abone Ol linkine tıkladığınız kullanıcıyı direkt olarak etkileşime geçirerek abone olma süresini düşürmüş ve izleyici içeriğinizi beğendiyse veya yararlı bulduysa o aboneyi kazanmış olursunuz. Youtube Abone Ol Linki Oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Youtube Abone Ol Linki Oluşturma
  • Youtube kanal linkinizin sonuna aşağıdaki kodu ekleyin.
Kod:
?sub_confirmation=1
  • Linkiniz şu şekilde gözükecek;
    Ayrıca kısa link oluşturduysanız;
    kanallinkidenemetilkinet?sub_confirmation=1
  • Yukarıda kullanıcıyı etkileşime sokma teriminden kastettiğim konuyu açıklayabilmek için aşağıdaki görseli bırakıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 46
  • Youtube Abone Ol Linki bağlantınıza tıklayan ziyaretçilerin ekranına bu şekilde pop-up (açılır pencere ) düşecektir.
Daha önce açarak abone ivmesi kazandığım kanallarımda genellikle youtube abone ol linki oluşturma işlemini gerçekleştirerek bu linkten videoda bahsederim. Ayrıca kapak fotoğrafıma bu linki (Abonemiz olur musun? gibi bir cümle içerisinde) sabitlerim. Youtube ile uğraşıyorsanız mutlaka denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. İyi forumlar dilerim.

Ellerinize sağlık 🦊