Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni bir iPhone, iPad veya iPod touch'a veri aktarmak için Hızlı Başlangıç'ı kullanma

  • Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
iPhone, iPad veya iPod touch'ı kullanarak yeni iOS aygıtınızı otomatik olarak ayarlayın.

Yeni aygıtınızı Hızlı Başlangıç ile ayarlama​

Hızlı Başlangıç çalışırken her iki aygıt da kısa bir süreliğine kullanılamaz; bu nedenle işlemi, mevcut aygıtınıza birkaç dakika boyunca ihtiyaç duymayacağınız bir zamana denk getirin.
Hızlı Başlangıç ekranını gösteren yeni bir iPhone. Yönergeler, eski aygıtınızı yeni aygıtınızın yanına koymanızı istiyor.

  1. Yeni aygıtınızı açın ve mevcut aygıtınızın yanına yerleştirin.
  2. Mevcut aygıtınızda, yeni aygıtınızı Apple Kimliğinizi kullanarak ayarlama seçeneğini sunan bir ekran görünür. Bu kimliğin kullanmak istediğiniz Apple Kimliği olduğunu doğrulayıp Sürdür'e dokunun. Mevcut aygıtınızda Sürdür seçeneğini görmüyorsanız Bluetooth'un açık olduğundan emin olun.
  3. Yeni aygıtınızda bir animasyon görünene kadar bekleyin. Mevcut aygıtınızı yeni aygıtınızın üzerinde tutun ve animasyonu vizörde ortalayın.
  4. Yeni [Aygıtta] Bitirin iletisini görene kadar bekleyin. Mevcut aygıtınızın kamerasını kullanamıyorsanız Elle Kimlik Doğrula'ya dokunun ve ekrandaki adımları izleyin.
  5. İstendiğinde, yeni aygıtınızda mevcut aygıtınızın parolasını girin. Yeni aygıtınızda Touch ID veya Face ID'yi ayarlamak için ilgili yönergeleri izleyin.
  6. [Aygıt] Aygıtından Veri Aktar ekranını gördüğünüzde Devam'a dokunarak önceki aygıtınızdan yeni aygıtınıza verilerinizi aktarmaya başlayabilirsiniz. Alternatif olarak Diğer Seçenekler'e dokunarak veya .
Veri geçişi işlemi tamamlanana kadar aygıtlarınızı birbirine yakın ve prize takılı tutun. Aktarım süreleri, ağ koşulları ve aktarılan veri miktarı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.