Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Xenforo Temaları | Ücretsiz Tema İndir

  • Konbuyu başlatan Celil
  • Başlangıç tarihi

Xenforo Temaları

Ücretsiz xenforo tema ve xenforo bedava temaları sizler için paylaşıyoruz. Xenforo sisteminin içerisinde basit renk değiştirici özelliği bulunur. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre bu renk değiştiricisini kullanabilir. Kendinize özel temanızla birlikte kod değişikliği yapmadan düzenleme imkanı elde edebilirsiniz. Günümüzde Xenforo sistemi için birçok ücretsiz temalar bulunmaktadır. Bu tür temaları bulabilmek için çeşitli forum siteleri üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz. Forum sitelerinde kendi amacınıza uygun birçok ücretsiz tema bulabilirsiniz. Bu konuda birçok kişi default tema üzerinde çeşitli değişiklikler yaparak kullanıcılarla paylaşmaktadır. İnternet siteleri üzerinde Dark Night temalı ücretsiz temalar mevcuttur. Bu tür temaları, tema topluluğu olan forum sitelerinde rahatlıkla bulabilmeniz mümkündür.

Xenforo Tema İndir​

Xenforo sisteminin birçok özelliği bulunur. Bunlardan en önemlisi gelişmiş yapısı sayesinde sosyal ağlarla forum sistemini birbirine bağlama imkanıdır. Her türden ve sosyal kullanıcının forumu kullanması sağlanmış olunur. Bu anlamda sosyal katılımlar konusunda çarpıcı özelliği vardır. Birçok sosyal medya sitesi üzerinden kullanıcı kaydı alınabilir. Facebook, Twitter ve Google gibi birçok sosyal medya üzerinden kullanıcı kaydı alınabilmektedir. Bunun gibi özelliklerin dışında gelişmiş uyarı sistemi bulunmaktadır. Bu uyarı sisteminde kullanıcılara bir duyuru kodlamasıyla duyuru yapılabilir. Bu özelliği ve kullanım kolaylığı sayesinde önemli bir işlevi olduğuna inanılmaktadır. Bu sistemde özellikle her kullanıcının kendisini özel hissetmesi için bildirim sistemi bulunur. Her kullanıcıya özel olarak bir bildirim sistemi bulunur. Bu bildirim sistemi içerisinde kullanıcılara özel mesaj, mesaj ve her türlü uyuru için bildirim gidebilmektedir. Bu sayede kullanıcıların forum içerisinde etkileşim sahibi olması sağlanmış olur. Bu özellikleri dışında forumun etkileşim ağı konusunda herhangi bir bilgi verici bir alan bulunmaktadır. Bu alan içerisinde forumdaki son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilmesi sağlanmış olunur. Xenforo sisteminde geniş bir eklenti ağı sistemi bulunmaktadır. Bu eklenti ağında ücretli ve ücretsiz şekilde birçok eklentiyi kullanabilme imkanınız bulunur. Ayrıca herkes kendi ihtiyacına yönelik olarak bir eklenti kodlama imkanına sahiptir. Xenforo sistemi bir arama motoru dostudur. Yerleşik SEO sistemi sayesinde arama motoru optimizasyonunda ihtiyaçlarınız için ekstra olarak bir çaba harcamanız gerekmez.

Shades Of Gray Teması
Xenforo üzerinde en çok indirilmeye sahip temalardan biri olan Shades of Gray teması karanlık bir temadır.

Royal Teması
DohThemes'in tasarlamış olduğu açık tonlarda yapılmış basit bir tema.

IPBee Teması
PixelExit'in ücretsiz xenforo teması, ipbee aydınlık tonda harika bir tema.