Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Wordpress En İyi Forum Eklentileri

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Selam değerli Tilki.NET ailesi. Bildiğiniz üzere Wordpress tema ve eklentisi geliştirmek isteyen herkes eklenti geliştirebiliyor ve bu sayede Wordpress'in gelişmesi hiç bir rakibi tarafından durdurulamıyor. Wordpress tabanlı bir siteden forum, blog, pazaryeri sitesi, tek ürün e-ticaret sitesi, online randevu sitesi gibi bir çok alternatif site yapılabiliyor. Bu yazımda sizlere Wordpress sitenizde forum bölümü oluşturabilmek için en yaygın eklentileri tanıtmaya çalışacağım.

Wordpress Forum Eklentileri​

Eklentiler, geliştiriciler için büyük bir gelir kaynağı. Bu yüzden sürekli yeni eklentiler geliştirilerek pazarlaması yapılıyor. İşte karşınızda en çok kullanılan wordpress forum eklentileri;

bbPress​

Bbpress forum eklentisi

• Aktif olarak 200.000+ etkin sitede bbPress eklentisi yüklüdür.
  • Son güncellemesini 7 ay önce almıştır.
  • Wordpress.org üzerinden

wpForo​

Wp foro forum eklentisi

• Aktif olarak 30.000+ etkin sitede wpForo eklentisi yüklüdür.
  • Son güncellemesini 6 gün önce almıştır.
  • Sürekli kullanıcı isteklerine göre güncellendiği için puanlaması 5 üzerinden 5'tir.
  • Wordpress.org üzerinden wpForo

Asgaros Forum​

Asgaros forum wordpress
  • Aktif olarak 10.000+ etkin sitede Asgaros forum eklentisi yüklüdür.
  • Son güncellemesini 5 ay önce almıştır.
  • Wordpress.org üzerinden Asgaros Forum
Bu yazımda Wordpress en iyi forum eklentileri hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Umarım sizler için yararlı bir yazı olmuştur. Listeye daha fazla eklenti ekleyebilirdim fakat çok kullanılan eklentiler daha fazla kullanılacağı için ekleme gereği duymadım. İyi forumlar ♥

m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Ticaret: 0 / 0 / 0
Teşekkürler. Verdiğiniz linkler güvenilir değil mi? Dosya içinden virüs, forum bozmak için vb. şeyler çıkabiliyor. Devir kötü..
Ona göre indireceğim :)

Moderatörün son düzenlenenleri: