Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Woocommerce sepet probleminin çözümünü bilen var mı?

• Konbuyu başlatan Poyraz
  • Başlangıç tarihi
P

Poyraz

Tilki Adayı
Web
www.karsihaber.com
Ticaret: 0 / 0 / 0
1656753370301

Fotoğrafta da gördüğünüz üzere sağda bir ödeme sayfasına git ve altta da ödeme sayfasına git yazmakta. Bu aşağıdaki ödeme sayfasına git sepet toplamlarını nasıl kaldırabiliriz birkaç gündür araştırmaktayım fakat sonuç bulamadım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Ekli dosyayı görüntüle 868

Fotoğrafta da gördüğünüz üzere sağda bir ödeme sayfasına git ve altta da ödeme sayfasına git yazmakta. Bu aşağıdaki ödeme sayfasına git sepet toplamlarını nasıl kaldırabiliriz birkaç gündür araştırmaktayım fakat sonuç bulamadım.
Bu temayı Wordpress'e mi entegre ettiniz? Ve yönetim paneline erişiminiz tam mı?

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Woodmart teması Woocommerce için. Woocommerce zaten Wordpressdir hocam. Site bana ait tam yönetimine sahibim.
Bu tema sadece WP de kullanılmıyor o yüzden sordum WP mi diye :) Temanın template klasöründe sepet sayfasının dosyasını bulup belirttiğiniz alanın kodlarını kaldırırsanız sorununuz çözülür.

Çözüldü
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Evet harbi çözdüm teşekkürler. Kodu kaldırdım oradan da kalktı umarım ileride o koddan dolayı bir hata yaşamam, sipariş falan oluşturdum işlemde problem çıkmadı şuanda bir problemim kalmadı teşekkürler :)
Extra satır silmediyseniz hiçbir şey olmaz. O kod satırı sadece o bölümü kaldırmak içindir. Çözmenize sevindim, iyi forumlar.