Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Whatsapp Sesli Mesaj Gitmiyor Sorunu Nasıl Çözülür?

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
GSM Operatörlerinin SMS hizmetlerini bir anda devre dışı bırakan ve Global bir etki yaratan Whatsapp, META şirketi tarafından satın alındıktan sonra popülerliğini iyice arttırdı! Dünyanın her yerinden milyonlarca insan tarafından kullanılıyor ve birçok özelliğe sahip. Sadece internet bağlantısına sahip olarak sesli görüşme, sesli mesaj gibi birçok hizmete ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz. Verilerinizi kayıt altına alıyor olması yönüyle eleştirilebilir olsa da birçok avantajı da var!

Ancak birçok uygulamada olduğu gibi Whatsapp uygulamasında da bazı teknik problemler ortaya çıkabiliyor. Bu yazıyla söz konusu problemlerden bir tanesi olan Whatsapp Sesli Mesaj Gitmiyor Sorununun Çözümü hakkında bilgi vereceğiz. Yapmanız gerekenler oldukça basit!

1

Whatsapp Sesli Mesaj Gitmiyor Sorunu Çözümü!
Bu sorunu çözmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım anlattık! Sırasıyla tüm bunları uygulayın ve Whatsapp Sesli Mesaj Gönderilmiyor Sorunu ile ilgili çözüme hızlıca ulaşın.
  1. Öncelikle cihazınızda bulunan Whatsapp uygulamasının güncel olduğundan emin olun. Bunun için Google Play ya da App Store gibi uygulama marketlerini kullanabilirsiniz.
  2. Eğer Whatsapp uygulamanız güncelse internet paketinizi ya da Wi-Fi bağlantınızı kontrol etmelisiniz. Bazen siz fark etmeden internet bağlantınız kopabilir ya da oldukça yavaşlayabilir. Bu da sesli mesaj gönderme sorununun ortaya çıkmasına yol açabilir.
  3. Son olarak karşınızdaki kişinin sizi engellemediğinden emin olun! Eğer böyle bir durum yoksa telefonunuzun Ayarlar bölümünden Uygulamalar sekmesine gidin ve Whatsapp verilerini temizleyin.
Tüm bunları yapmanız halinde muhtemelen Whatsapp Sesli Mesaj Sorunu çözülecektir. Eğer hâlâ bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız Whatsapp uygulamasını kaldırıp yeniden kurabilirsiniz ya da Whatsapp'a rapor gönderebilirsiniz.