Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web Siteniz İçin 4 Harika Adsense Alternatifi Reklam Ajansı

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Web siteniz ile para kazanmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en pratik yöntem, web sitenize reklam almak olacaktır. Web siteler ve reklam ilişkisi söz konusu olduğunda akıllara ilk başta Google Adsense geliyor. Ancak bu reklam ajansından onay almak her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle Web Siteniz İçin Alternatif Reklam Ajansları ile ilgili bilgi almanız gerekebilir. Ancak bu tip ajansların önemli bir kısmı yabancı kökenli olduğu için bunlara erişmek kolay olmayabiliyor. Bu nedenle, sizler için Web Sitenizde Kullanabileceğiniz 4 Adsense Alternatifini listeledik!

1

• MEDİA.NET
Yahoo ve Bing tarafından kurulmuş olan Media.net uzun zamandır aktif olarak çalışan ve birçok web sitesini bünyesinde barındıran önemli bir reklam ajansı. Eğer gerçekten yüksek gösterimler alan bir web siteniz varsa kesinlikle kullanmalısınız çünkü gösterim için en yüksek ödemeleri yapan firmalardan bir tanesi.

2

• PropellerAds
Düz banner reklamlardan sıkıldınız mı? Web sitenize çeşitli tiplerde reklamlar almak istiyorsanız ve bu yolla yüksek kazançlar sağlamak niyetindeyseniz PropellerAds sizin için doğru tercih olabilir! Bildirimler ve sponsorlu bağlantılar aracılığıyla yüksek miktarlar kazanabilirsiniz.

3

• Adversal
Adsense Alternatifleri
arasında sayılabilecek bir diğer reklam ajansı da Adversal. Hızlı bir şekilde reklamlarınızı ayarlamanıza olanak sağlıyor. Birkaç dakika içerisinde reklamlarınızı yayınlamaya başlamak istiyorsanız sizin için harika bir tercih olabilir.

4

• Skimlinks
Diğer alternatiflere göre görece sönük kalıyor olsa da SKIMLINKS oldukça iyi bir reklam ajansı denilebilir. Çok çeşitli reklam türlerine sahip ve bunun yanında uzun süredir de çalışmalarını sürdürüyor.

İşte, sizin için listelediğimiz Adsense Alternatifi Reklam Ajansları bu kadardı! Bu ajanslarla ilgili sormak istediğiniz sorular varsa yorumlarda olacağım. İyi forumlar.
 
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Adsense alternatifleri için çok güzel bir konu olmuş, ellerinize sağlık 🙏
Teşekkür ederim. Adsense bu aralar çok fazla sorun çıkartıyor. Özellikle de sahte tıklama yapıldığı iddiasıyla birçok kişinin hesabına cezalar yağdırıyor. Bu nedenle alternatiflerinin olması webmasterlar için çok iyi bir şey.
 
Derin

Derin

Moderatör
Moderatör
Katılım
9 May 2022
Mesajlar
115
Konum
Los Angeles
Ticaret: 0 / 0 / 0
Güzel konu olmuş hocam elinize sağlık.