Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ülkemizde 6 milyar dolarlık jelibon rezervi bulundu!

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Selamlar,

Ülke normale dönüyor, gün geçmiyor ki bir rezillik daha yaşanmasın. Yaşanan rezillikleri bilenler biliyordur, tek tek anlatmayacağım. Ancak dün akşam yaşanan aslında trajikomik hadise ülkenin "yönetici" dediğimiz kişilerinin ne kadar aklı başında insanlar olduğunun kanıtı.

"Sözcü gazetesi yazarı Murat Muratoğlu'nun "Adıyaman'da arama çalışması yapılan iki kuyuda 6 milyar dolarlık Jelibon rezervlerine rastlandı" paylaşımı, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından gerçek sanıldı."

Gökçek katıldığı televizyon programında şunları söyledi:

* “Bugün gazetede okudum. Ne anlama geldiğini de bilmiyorum. İtiraf edeyim. Araştıracağım ki bileyim. Onun adı var. Çocuklar yer ya. Jelibon.

* Jelibon bulunmuş. Ne demek jelibon, bilmiyorum. Yer altında 6 milyar dolarlık jelibon bulunmuş. Bu ne anlama gelmiyor bilmiyorum. Bugünkü medyaya bakın.

* Fake falan olmasın başkanım? Hayır fake değil. Resmi şey. Arka arkaya bulunuyor.

Ve bu adam 20 küsur sene ülkenin başkentini yönetti. Diyeceklerim bu kadar, herkese sevgiler.

1656483137888

Kaynak :