Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Twitter, sosyal medya siteleri ve uygulamaları arasında oldukça önemli bir yere sahip. Açılmış olduğu 2006 tarihinden bu yana aktivitelerini sürdürüyor ve hatta bugünlerde Elon Musk'a yani dünyanın en zengin insanına tam olarak 44 Milyar Dolar karşılığında satılması planlanıyor. Twitter, böyle bir değerin biçilmesinden anlaşılacağı üzere toplum üstünde oldukça büyük bir etkiye sahip. Birçok insan gündemi haber sitelerinden değil, Twitter üzerinden takip etmeyi tercih ediyor.

Twitter'ın içerik çeşitliliği de oldukça yüksek denilebilir. Videolar, resimler, dökümanlar ve çok daha fazlası Twitter akışınızda karşınıza çıkabilir. Tüm bu verilere sahip olmak için tek yapmanız gereken içeriği kopyalamak olabilir ya da istediğiniz resimleri bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Ancak aynı durum Twitter Video İndirme işlemi için ne yazık ki geçerli değil. Twitter'da video indirme özelliği henüz yok ve ileride de olması beklenmiyor. Yine de video indirmek mümkün! Çok çeşitli yollar olsa da aşağıda sizler için en basit yolunu anlattık. Şimdi, Twitter Videoları Nasıl İndirilir sorusunun cevabına bir göz atalım!

Twitter Nasıl Video İndirilir?
  1. Öncelikle Twitter üzerinde paylaşılan videonun linkini almanız gerekiyor. Bunu yapabilmek için twit tarihinin yazıldığı bölüme tıklayıp ardından adres çubuğundaki linki kopyalayabilirsiniz.
  2. Daha sonra ise Twitter Video Downloader sitesine gitmelisiniz. ( )
  3. Son olarak ise kopyaladığınız adresi ilgili bölüme yapıştırın ve indir tuşuna basın.
İşte Twitter Video İndirme işlemi bu kadar basit! Sorun yaşadığınız yerler olursa yorumlarda sorabilirsiniz, iyi forumlar!