Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Twitter Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

  • Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Katılım
28 Şub 2022
Mesajlar
370
Konum
Samsun
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Twitter yapısı gereği en özgür sosyal medya platformudur. Son dönemde Elon Musk tarafından satın alınma söylemleri ile birlikte bu özgür yapısını daha da artıracağı ön görülmektedir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, kullanıcılar Twitter'ı en rahat ettikleri ve kendilerini en güvende hissettikleri sosyal medya sitesi olarak görmektedir. Hal böyle olunca arama geçmişinin kaydedilmesi ve silinmesinin de daha rahat bir şekilde yapıldığını belirtmek gerekmektedir.

Bu yazımda çokça araştırılan Twitter arama geçmişi nasıl silinir? Sorusuna yanıt vermeye çalışacağım.

Twitter arama gecmisi silme 2

Twitter Arama Geçmişi Silme​

Twitter arama geçmişi silme işlemi oldukça kısa ve kolay bir işlem olduğu için bu konuyu kısa tutmaya çalışacağım. Aşağıdaki adımları sırasıyla gerçekleştirin.
  • Twitter.com 'a giderek oturum açın.
  • Ana sayfanın sağ üstünde arama kutucuğu bulunur, buraya tıklayın.

    Twitter arama gecmisi silme

  • Arama kutucuğuna tıkladığınızda geçmişte yaptığınız aramalar karşınıza açılır menü şeklinde çıkacaktır. Bu kısımdaki "X" işaretine tıklayarak aramaları tek tek silebilir veya sağ üstte bulunan Tümünü temizle kısmına tıklayarak Twitter Arama Geçmişi Silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yazımda sizler için Twitter Arama Geçmişi Nasıl Silinir? Yanıt vermeye çalıştım. Umarım yararlı bir yazı olmuştur, iyi forumlar ♥