Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türk oyun şirketi kripto para kazandıran MMORPG oyunu geliştirdi

• Konbuyu başlatan Celil
  • Başlangıç tarihi
Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
2017 yılında girişimciler Mehmet Kurtoğlu ve Sebahattin Akay tarafından kurulan, oyun şirketi Roko Game'in 5 yıllık bir geliştirme sürecinin ardından 25 kişilik bir ekiple yarattığı MMORPG türünün ilk oyunu Rise Online World, Nisan ayında satışa çıkacak.

1652090289446
Unreal Engine 4 oyun motoru üzerinde birçok dinamiği birbirinden ayırarak geliştirilen Rise Online World, çok oyunculu yeteneklere sahip olup, Pay 2 Win yerine Play2 Earn içeriği içermesi ile benzer oyunlardan farklılık göstermektedir. Roko Game, bir blockchain modeli kullanarak oyunculara gerçek dünyada da değerli olan oyunu oynayarak ve NFT pazarından ROCO jetonları ile alışveriş yaparak ROCO jetonları kazanma fırsatı sunuyor.

Gelir Modeli NFT Satışları

1652090309622

Oyunun genel akışından, Rise Online World'ün iki ırkı ve dört mesleği vardır, Protean ve Lunaskar. Oyuna istediğiniz ırk ve sınıf ile başlıyorsunuz ve zamanla bir karakter geliştiriyorsunuz. Çeşitli oyun içi etkinliklere, turnuvalara ve savaşlara katılmak için geliştirilmiş karakterlerden birini veya birkaçını kullanın. Rise Online World'ün oyun stüdyoları için gelir modeli, oyun severler için ücretsiz erişim, NFT pazaryerlerindeki satışlar ve oyun platformlarında satılan ürünler dahil.

1652090362748

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Rise Online da Knight gibi pay2win yaparsa işler kötü. Umarım dünya çapında başarılı bir oyun olur. 😊

Knight oynayarak ev geçindiren insanlar tanıdım. Umuyorum pay2earn olayı kötüye kullanılmaz. 🦊

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Rise Online da Knight gibi pay2win yaparsa işler kötü. Umarım dünya çapında başarılı bir oyun olur. 😊

Knight oynayarak ev geçindiren insanlar tanıdım. Umuyorum pay2earn olayı kötüye kullanılmaz. 🦊
2000'lerin başında bu tür oyunlar ekmek kapısı gibiydi. Hesabını arabayla takas eden insanlar bilirim.