Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Turbobit Dosya Yükleyerek (Upload) Para Kazanmak

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Turbobit, çok uzun yıllardır piyasada bulunan ve dosya yükleme – indirme işlemleri için kullanılan oldukça köklü bir firma. Birçok premium müşteriye sahip ve her gün binlerce dosya yükleme – indirme işlemine ev sahipliği yapıyor. Bunun yanında daha fazla premium üye kazanabilmek için bazı para kazanma fırsatları sunuyor. Bu fırsatlardan bir tanesi de Upload ile Para Kazanmak! Peki, Upload Yaparak Turbobit ile Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

14354

Turbobit ile Upload Yaparak Nasıl Para Kazanılır?​

Turbobit’e ne yüklediğiniz fark etmez! Bu site, warez dahi olsa her türlü dosyayı içinde uzun süre barındırmaktadır. İşte, bu nedenle Turbobit ile Upload Yaparak Para Kazanmak çok basit bir iş. Aşağıdaki maddeler sizlere bu işle ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi verecektir.
  • Turbobit’e upload yapmak için üyeliğe ihtiyacınız yok ancak para kazanabilmek için üye olduktan sonra upload yapmanız gerekiyor, bu oldukça önemli!
  • Yüklediğiniz dosyanın her 1000 defa indirme alması başına 3$ ila 7$ arasında bir miktar kazanıyorsunuz.
  • Dosyaların boyutu ne kadar büyük olursa indirmeler size o kadar fazla kazandırıyor.
  • Bazı ülkeler çok daha fazla kazandırırken bazı ülkeler daha az kazandırabiliyor. Türkiye, iyi kazandıranlar arasında olsa da en iyi kazandıran ülkelerden birisi değil. En iyi kazandıran ülkeler ise şöyle: ABD, İngiltere, Danimarka, Almanya, İrlanda ve İsviçre.
Turbobit ile Para Kazanmak gördüğünüz gibi oldukça basit bir iş ancak bu hemen para kazanabileceğiniz anlamına gelmiyor. Dosyalarınızı indirecek birilerini bulmak burada büyük bir önem taşıyor ve ne kadar kazanacağınızı belirliyor. Konu ile ilgili sormak istediğiniz şeyler varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. İyi forumlar!