Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Torrent İndirme Hızı Nasıl Arttırılır?

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Birçok dosya indirme platformuna kıyasla uTorrent ve BitTorrent adlı programlar ile çok daha hızlı bir şekilde indirmeler yapmak mümkün! Ancak, bu programları çok daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. Torrent İndirme Hızını Arttırmak için kullanabileceğiniz birkaç yöntem var!

Bu yöntemler aracılığıyla çok kısa bir süre içerisinde Torrent Hızlandırma işlemi yapabilirsiniz. Hatta kimi kullanıcıların deneyimlerine göre bu yöntemleri kullandıktan sonra eskisine kıyasla %100 daha hızlı indirmeler yapmak mümkün! Şimdi, uTorrent Hızını Arttırma Yöntemlerine bir göz atalım.

1

Torrent Nasıl Hızlandırılır?​

Torrent Hızlandırmak için kullanabileceğiniz bu yöntemlerin hepsi birbirine entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle hepsini bir arada kullanarak daha iyi sonuç alabilirsiniz. Şimdi, indirme hızınızı arttıracak yöntemleri inceleyelim.
  • Seeder Sayısı Yüksek Olan Torrentleri Tercih Edin: Torrent dosyalar indirmek için kullandığınız sitelerde Seeder sayısı yer almaktadır. Daha yüksek seeder hemen her zaman daha yüksek indirme hızı anlamına gelir.
  • Tracker Kullanımına Özen Gösterin: Güncel Tracker kullanımı, Torrent Hızını Arttırmak için yapabileceğiniz en işe yarar şeylerden bir diğeridir.
  • Eş Zamanlı İndirmeler Yapmayın: Aynı anda birden fazla dosya indirmek gözle görülür bir şekilde indirme hızınızı düşürecektir.
  • Program Ayarlarını Düzenleyin: Programın Seçenekler bölümündeki “Tercihler” kısmında yer alan ayarları düzenleyin. Maksimum gönderme hızı için 500, maksimum bağlantı sayısı için 150, Torrent başına maksimum eş sayısı için 100, Torrent başına gönderme yuva sayısı için ise 3 yazın.
Tüm bu ayarları uyguladıktan sonra Torrent Hızlandırma işlemini başarıyla tamamlamış olacaksınız. Sormak istediğiniz şeyler olursa yorumlarda beklemedeyim! İyi forumlar.
 
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Katılım
7 May 2022
Mesajlar
529
Web
karavilgrup.com.tr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Online platformlar çıktıktan sonra bu tür programların aktifliğinin azaldığı söyleniyor, ne kadar doğrudur bilemem.