Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TOP 5 Dizi Listeniz?

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Selamlar,

Hayatımıza televizyon ve hatta internet girdikten sonra bir şeyler izlemekten kendimizi alıkoyamadığımız bir gerçek. İçinde bulunduğumuz teknolojik yüzyılı düşününce çok fazla kaliteli yapım ve izlenesi diziler olduğunu inkar edemeyiz. Hal böyle olunca insan ne izleyeceğine karar veremiyor ve biraz seçici oluyor açıkçası. Zira seçeneğimiz çok fazla. Ben naçizane 12 yıllık yabancı dizi izleyicisi olarak bilinen ve iyi olduğu söylenen tüm dizileri izlemişimdir. Son 2 yıldır izleyici olarak biraz yüzdeliğim düştü zira evlendim ve çok fazla boş vaktim kalmadı bekarken olduğu gibi :D yine de size bir top 5 listesi yapacağım. Sizlerin de listelerini bekliyorum.

1. Friends (Tartışmasız)
  2. Breaking Bad
  3. Prison Break
  4. Homeland
  5. The Walking Dead (İlk 5 sezon, sonra cıvıttılar).

Listeye almadığım için haksızlık ettiğim diziler olduğunu düşünebilirsiniz. Ama herkesin listesi kendine :D Beğendiğim dizileri saymaya kalksam buradan köye yol olur orası ayrı. İsteyen olursa türüne göre dizi de önerebilirim. (y)

K

Kadir

Tilki Adayı
Yerli Diziler Arasından 1. Sırada Kurtlar Vadisi (İlk 97 Bölüm) Var Bence. Böylesine Kaliteli Bir Yapım Bir Daha Gelmez Diye Düşünüyorum. Senaryosu, Müzikleri ve Oyuncuların Performansıyla Tam Bir Başyapıt.

Yabancı Diziler Arasından da,

• Sherlock Holmes
• Prison Break
• Mr. Robot
• Stranger Things
• Archive 81
Sıralama Karışık. Hepsi Birbirinden Güzel Olduğundan Belli Bir Sıralama Yok :D

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
•Game of Thrones
•The Last Kingdom
•The Walking Dead
•Prison Break
•Merlin

Benim için ilk 5 sıra böyledir.

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Yerli Diziler Arasından 1. Sırada Kurtlar Vadisi (İlk 97 Bölüm) Var Bence. Böylesine Kaliteli Bir Yapım Bir Daha Gelmez Diye Düşünüyorum. Senaryosu, Müzikleri ve Oyuncuların Performansıyla Tam Bir Başyapıt.

Yabancı Diziler Arasından da,

• Sherlock Holmes
• Prison Break
• Mr. Robot
• Stranger Things
• Archive 81
Sıralama Karışık. Hepsi Birbirinden Güzel Olduğundan Belli Bir Sıralama Yok :D
KV konusunda size kesinlikle katılıyorum. Hala boş zamanlarımda Youtube'a girer sahnelerini izlerim. Ama listenizi çok beğenmedim :D

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
•Game of Thrones
•The Last Kingdom
•The Walking Dead
•Prison Break
•Merlin

Benim için ilk 5 sıra böyledir.
Listeniz güzel ama GOT finalinden dolayı ilk 5 ime girmedi bile. Yoksa dizi çok çok kaliteli bir dizi. Öyle bir diziye öyle bir final yakışmadı.

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Listeniz güzel ama GOT finalinden dolayı ilk 5 ime girmedi bile. Yoksa dizi çok çok kaliteli bir dizi. Öyle bir diziye öyle bir final yakışmadı.
Final olarak ben de beğenmedim açıkçası, ama genel olarak düşünüldüğünde son sezon hariç mükemmel bir diziydi.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
@LOTR Manyağı Merlin finali hariç çok sevdiğim bir diziydi, bana fazlasıyla Ultima Online 2D maceramı hatırlatıyor :)