Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tilki.NET Blog Anketi

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi

Blog kısmı açmalı mıyız?

• Evet

Kullanılan: 11 78.6%
  • Hayır

Kullanılan: 3 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Selamlar değerli, Tilki.NET ailesi. Daha önce sizlere forumun gidişatını birlikte yöneteceğimizden bahsetmiştim. Bildiğiniz gibi son zamanlarda bloglar oldukça popüler. Bu konuda sizlerin fikrini almak istediğim için bu anketi açıyorum.

Sizce tilki.net/blog adresine teknoloji ve webmaster ile alakalı paylaşımlar yapacağımız bir blog adresi açmalı mıyız? Evet ve Hayır oyu vererek sitemizin kaderini belirlememizde bize yardımcı olursanız çok seviniriz.

Değerli fikir ve görüşleriniz bizim için çok önemli. Anket 30 gün sürecektir. Tilki.NET ailesinin bir üyesi olarak ben oyumu "Evet" olarak kullanıyorum. Hepinize iyi forumlar diliyor, daha iyi bir Tilki.NET için en doğru vereceğinize inanıyorum.

P

Poyraz

Tilki Adayı
Web
www.karsihaber.com
Şahsen kendi adıma söylüyorum önce bir forumla ilgilenilmesi gerek forum büyüdüğü zaman blog kısmının açılması daha mantıklı olacaktır her ikisini birden şimdi yapılırsa bir taraf eksik yönetim olarak kalacaktır. Bunun yanı sıra ekstra bütçe demek olur bu da. Yani uzun lafın kısası bence biraz forumu büyütüp burada bir kitle biriktirip azda olsa kemik kitleyle beraber ufak tefek kazançlar sağlandığı zaman blog açılıp oradan ilerlenmesi daha mantıklı olacaktır. Makale yazan birisiyim blog için desteklerimi sunarım.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
@Poyraz değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum hocam. Bu yorumunuzu okuduğumda gerçekten hak verdim. 🦊

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
@Niche Yorumunuzu sonradan gördüm, değerli yorumunuz için teşekkürler 🦊

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Bence Blog bir forumun olmazsa olmazıdır. Açılması taraftarıyım.(y)

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Bence kesinlikle açılmalı. Ancak bu şimdi mi yapılmalı daha sonra mı emin değilim.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, bu anket 1 ayda tamamlanacak, blog temasının çizilmesi, hazırlanması gibi etkenler en az 1 ay daha sürer. Anket sonucu evet olsa bile blog açılması minimum 4-5 ayı bulacaktır. 🦊

kanaryaci

kanaryaci

Tilki Adayı
Öncelikle merhaba ben Gökhan şuradan geçiyordum bu anketi gördüm bir ziyaretçi olarak üye olup yazıyorum. Ben de Xenforo kuracağım. Siteleri araştırırken karşıma bu site çıktı ve gezinirken bu anketi gördüm ve fikrimi belirtmek istedim. Xenforo ve kullanmış olduğunuz tema, host ve domain için hatırı sayılır bir ücret ödemiş olmalısınız. Ki biliyorum fiyatları. Öncelikle siteniz eksik ki eksik nerde soracaksınız. Bir forum sitesi top 10 yani son yazılar konular vs. olmadan olmaz. Üyeler son konuları okuyarak sitenizde daha çok vakit geçirebilirler. Her zaman güncel konular şart bir forum için. İkinci konu olarak da bir foruma bir portal şarttır. Portalsiz forum çıplaktır. Üye çekebilir. Ancak index olarak yani arama sonucunda ve örünüm açısından wp'yi xenfor ile aynı anda kullanabilirsiniz örneğin /index.php wp dizini /forum dizini olarak. Wp teması olarak da çok stabil çalışan geolit temasını önerebilirim. Bilmenizi isterim ki geolit temasıyla hiçbir alakam yoktur. Birçok tema satın alarak geolit de karar kılan kişi olarak söylüyorum. Destek konusu ve hatasız çalışmada çok güzel hizmetleri var. Son olarak söylemek isterim ki Xenforo olarak kurulan hosting paketi ne kullanıyorsanız sayfa testleri başarısız. Vds kullanıyorsanız redis kurarak biraz performans yükseltirsiniz. Emeğinize sağlık. İyi günler dilerim kalın sağlıcakla.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
@kanaryaci Merhabalar, değerli yorumunuz için çok teşekkürler. 🙏 Son konular eklentimiz aktif, kayıt olduktan sonra ana sayfada beliriyor. Geoit temasının güzelliğini biliyorum, aktif olarak multi lisansım bulunuyor, fakat bu site için forumla bir gözükmesi adına özel tema çizdirmeyi planlıyoruz. Ayrıca xenForo kullanıcılarının Wordpress kısmında yorum yapabilmeleri için bir xenForo eklentisi bulunuyor, bunu satın almayı planlıyoruz. Bir webmaster forumuna yakışır şekilde wordpress tarafında SEO araçları için özel bir eklenti de yazdırıyoruz. Zamanla her şey daha güzel olacak gibi, tabi bunlar maddi imkan, sabır ve emekle gerçekleşecek şeyler. Aramıza hoşgeldiniz, iyi forumlar diliyorum. 🦊

kanaryaci

kanaryaci

Tilki Adayı
Pardon kaç ay oldu siteyi açalı merak ettim.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Pardon kaç ay oldu siteyi açalı merak ettim.
Aktif olarak kullanıcılara açılalı 45-50 gün oldu, arka planda geliştirmelere her zaman devam ettik. Bu süreçte büyük yol kat ettik eksiklikler tamamlandıktan sonra reklamlara başlayacağız, saygılarımla

kanaryaci

kanaryaci

Tilki Adayı
Search console, analytics ve PageSpeed Insights ile çok başarılı yerlere gelirsiniz. Search consolo site haritası xml ile çok iyi verim alırsınız. Search consolo sayfa hatalarınızı takip edebilirsiniz. Xenfor amp eklentisi araştırın bence google amp yani mobil uyumluluk çok fazla arıyor. Ve ayrıca siteniz çok yavaş yükleniyor. Cache kullansanız iyi olur. İyi geceler dilerim.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Search console, analytics ve PageSpeed Insights ile çok başarılı yerlere gelirsiniz. Search consolo site haritası xml ile çok iyi verim alırsınız. Search consolo sayfa hatalarınızı takip edebilirsiniz. Xenfor amp eklentisi araştırın bence google amp yani mobil uyumluluk çok fazla arıyor. Ve ayrıca siteniz çok yavaş yükleniyor. Cache kullansanız iyi olur.
İyi geceler dilerim.
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum, cache ayarlarını yeni tema giydirme işleminden sonra yapacağız. 🙏

kanaryaci

kanaryaci

Tilki Adayı
Ben de size bir şey soracam. Ben yıllar önce sms ve phpbb kullandım o zamanlar çok iyi destekleri vardı. 5 ay önce geri döndüm wp başladım. Bir forum eksik vb. yada xenforo kullanmadım hiç. Ne yalan söyleyeyim maddi durumumda o zamanlar yoktu. Ben xenforo lisans alacam. Bu satın aldığımız lisans kaç domain ile değiştirme hakkı veriyor? Aynı anda kullanım sormuyor atıyorum tilki.com lisanslı değiştirdik tilki.net yaptık bu da tutulmadı değiştirdik tilki.org yaptık. Bir sayı varım değiştirme hakkı olarak?

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Bende size bişey soracam.
ben yıllar önce sms ve phpbb kullandım o zamanlar çok iyi destekleri vardı.
5 ay önce geri döndüm wp başladım. bir forum eksik vb yada xenforo kullanmadım hiç.
ne yalan söyleyim maddi durumumda o zamanlar yoktu.
ben xenforo lisans alacam. bu satın aldığımız lisans kaç domain ile değiştirme hakkı veriyor. aynı anda kullanım sormuyor atıyorum tilki.com lisanslı değiştirdik tilki.net yaptık buda tutulmadı değiştirdik tilki.org yaptık. bir sayı varım değiştirme hakkı olarak.?
Değiştirme hakkı olarak sınır yok, aynı anda sadece 1 domainde kullanabilirsiniz.

kanaryaci

kanaryaci

Tilki Adayı
Teşekkür ederim. Tilkiler çok beğendim. Umarım çok başarılı olursunuz.

kanaryaci

kanaryaci

Tilki Adayı
Mybb isteklerimi karşılamıyor. Denedim onuda site olan üstü şekilde büyüyor.