Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tilki Artık BTK Onaylı Yer Sağlayıcı

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Ticaret: 1 / 0 / 0
Selamlar, gün gün forumumuzu geliştirmek ve yapısının daha güçlü şekilde olması için adımlar atıyoruz. Bu süreçte çok büyük katkıları olan @Robin @f5tasarım arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Forum sitelerinde içeriklerin anlık girilebilir olması sebebiyle BTK Yer Sağlayıcı başvurumuzu 2 gün önce yapmıştık.
Onaylı yer sağlayıcı olmamız sebebi ile artık Tilki.Net in içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği tarafıma veya @Robin e mesaj atarak bildirebilirsiniz; ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Saygılarımızla :)

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Kredi
572
Ticaret: 0 / 0 / 0
Her zaman en iyisini yapmak için çıktığımız bu yolda ufak bir adım bile olsa bizim için gerçekten çok sevindirici. Dahasını görmek dileğiyle tilkiyle kalın. 🦊

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Kredi
29
Hayırlı olsun, BTK Yer sağlayıcı ne oluyor? Genelde hosting satışı yapan firmalarda görüyorum forum sitesinde ilk defa gördüm.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Ticaret: 1 / 0 / 0
Hayırlı olsun, BTK Yer sağlayıcı ne oluyor? Genelde hosting satışı yapan firmalarda görüyorum forum sitesinde ilk defa gördüm.

Teşekkürler hocam :) Hosting firmaları ticari olarak faaliyet gösteren yer sağlayıcılardır. Hosting alıp yasal olmayan faaliyetlerde bulunan müşterilerden korunmak amacıyla yer sağlayıcı belgesi alırlar.

Forum sitelerinde ise kendi bünyelerinde hizmet veren yer sağlayıcılar olarak geçmektedir. A kişisi yasak veya telifli bir konu açtığında bundan site yönetimi değil, kanun kapsamında konuyu açan ilgili kişi sorumlu tutulur, saygılarımla. İyi forumlar dilerim 🙏

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Kredi
29
Teşekkürler hocam :) Hosting firmaları ticari olarak faaliyet gösteren yer sağlayıcılardır. Hosting alıp yasal olmayan faaliyetlerde bulunan müşterilerden korunmak amacıyla yer sağlayıcı belgesi alırlar.

Forum sitelerinde ise kendi bünyelerinde hizmet veren yer sağlayıcılar olarak geçmektedir. A kişisi yasak veya telifli bir konu açtığında bundan site yönetimi değil, kanun kapsamında konuyu açan ilgili kişi sorumlu tutulur, saygılarımla. İyi forumlar dilerim 🙏
Forum güvenliği için çok önemli bir şey o zaman, hayırlı olsun tekrardan.