Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tiktok'ta Nasıl Canlı Yayın Açılır?

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Son dönemlerin popüler sosyal medya uygulaması Tiktok, sosyal medya dünyasına yeni fenomenler kazandırmaya devam ediyor. Sosyal medya fenomeni olmak isteyen birçok kişi Tiktok ile canlı yayın açmak, Tiktok videoları çekmek ve insanları etrafında toplamak için Tiktok uygulamasını kullanıyor. Bu gerçekten de oldukça mantıklı çünkü Tiktok ile sosyal medya fenomeni olmak, diğer uygulamalara kıyasla çok daha kolay. Sadece bir videonuz dahi popüler olduğu takdir de kısa bir süre içerisinde tanınırlık seviyenizi arttırabiliyorsunuz. Ayrıca Tiktok kullanıcılarının önemli bir kısmı gün içerisinde en azından 1 - 2 saatini Tiktok kullanmaya harcadığından ve içerik kalitesini dikkate almadığından dolayı bu uygulamada zirveye çıkmak zor değil!

Tik

Tiktok ile fenomen olmak ve daha fazla insanın dikkatini çekmek için ise Canlı Yayın Yapmak son derece önemli! Peki Tiktok'ta Canlı Yayın Nasıl Açılır? Bu sorunun cevabını arıyorsanız aşağıdaki adımları takip edin böylece çok kolay bir şekilde canlı yayın yapmanız mümkün olacaktır.

Tiktok Uygulamasında Nasıl Canlı Yayın Açılır?
  1. Öncelikle 18 yaşından büyük olmalısınız ve en az 1000 takipçiye sahip olmalısınız. Bu şartları yerine getirmiyorsanız canlı yayın açmanız mümkün olmayacaktır.
  2. Eğer şartları yerine getiriyorsanız öncelikle Tiktok uygulamasına girin ve altta yer alan + tuşuna basın.
  3. Kamera tuşunun yanındaki LIVE (Canlı) sekmesine tıklayın.
  4. Canlı yayın başlığınızı ve resminizi ekleyin.
  5. Son olarak ise Go Live (Canlı Yayına Geç) bölümüne tıklayın.
İşte, Tiktok ile Canlı Yayın Yapmak bu kadar basit. Konuyla ilgili sorularınız varsa yorumlarda cevaplayabilirim. İyi forumlar!