Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tiktok Keşfet Engeli Nasıl Kaldırılır?

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Bu yazımızda, günümüzün en popüler sosyal medya aplikasyonları arasında yerini alan Tiktok’da birçok kişinin yaşadığı sorunlardan birisinin çözümüyle ilgili bilgi vereceğiz.
Tiktok Keşfet Engeli nedeniyle birçok kişi yeterince beğeni, yorum ve izlenme alamıyor. Yani bu engelin etkileşimlerinizi gözle görülür oranda azaltacağını belirtmek mümkün! Peki, bu engel ne sebeple atılıyor?

Tiktok Keşfet Engeli Neden Olur?​

Tiktok Keşfet Engeli sorunu ile karşılaştıysanız bu duruma yol açan bazı ihlaller yaptığınızı söyleyebiliriz! Peki, bu ihlaller nelerdir?
  • Şiddet içerikli videolar,
  • +18 ya da cinsellik içerikli videolar,
  • Politika içerikli videolar,
  • Küfür içerikli videolar.
Genel olarak Tiktok Keşfet Engeli Neden Olur? sorusuna bu maddelerle cevap vermek yanlış olmayacaktır. Peki, Tiktok Keşfet Engeli Nasıl Kaldırılır?

Tiktok Keşfet Engeli Nasıl Kaldırılır?​

Bu tip bir engel ile karşı karşıya kaldıysanız bunun mutlaka bir sebebi vardır. Bu sebep genellikle ihlaller ile ilgilidir. İhlal yapmayı bıraktığınız takdir de büyük ihtimalle bir süre sonra engel kendiliğinden kalkacaktır. Ancak siz yine de aşağıdaki adımları uygulayarak sorunu daha hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.
  • Tiktok uygulamasındaki “BEN” sayfasına girin.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan üç noktaya tıklayın.
  • Destek bölümüne girin ve ardından burada bulunan “Bir Problemi Rapor Et” kısmına tıklayın.
  • Son olarak ise Tiktok Keşfete Çıkma Engeli sorunuyla karşılaştığınızı ifade eden bir mesaj yazıp gönderin.
İşte, yapmanız gerekenler bu kadar basit! Konuyla ilgili sormak istediğiniz bir şey varsa yorum atabilirsiniz. Ayrıca konumu beğenerek bana destek olabilirsiniz. İyi forumlar!
 
D

dvrzener

Tilki Adayı
Katılım
19 Ağu 2022
Mesajlar
1
Konum
diyarbakır
her tiktok kullanıcısının sorunu oluyor nedense. Hatta bazen keşfet engeli yedikleri dahi oluyor.
Eğer tiktok politikalarına uymayan ve toplum kurallarını ihlal eden içerikleri hesabınızda barındırırsanız tiktok yapay zekası veya adminleri tarafından otomatik olarak keşfet engeli yiyeceksinizdir.