Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TikTok Hesabı Nasıl Silinir?

  • Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Katılım
28 Şub 2022
Mesajlar
370
Konum
Samsun
Web
tilki.net
TikTok hesabı nasıl silinir sorusu platformu bırakmak veya başka bir hesaba geçiş yapmak isteyen TikTok kullanıcıları tarafından araştırılmaktadır. Eğer sizler de bu kişiler arasında yer alıyorsanız ve kalıcı olarak TikTok hesabını silmek gibi bir amacınız bulunuyorsa, içeriğimizi okumaya devam ederek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

TikTok Hesabı Nasıl Silinir?

TikTok hesap silme işlemi, oldukça kolay bir işlem olmasına rağmen çoğu TikTok kullanıcısı tarafından bilinmeyen bir sürece sahiptir. İki farklı aşamadan oluşan TikTok hesap silme işleminde ister hesabınızı görünmez hale getirebilir isterseniz de kalıcı olarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar için yalnızca birkaç dakika sürecek adımları uygulamanız gerekmektedir.

TikTok Hesabını Geçici Olarak Devre Dışı Bırakma

TikTok ayarları içerisinde hesap silme seçeneği bulunuyor olsa da bu işlem yalnızca hesabınızı devre dışı bırakmaya yaramaktadır. Sizler de bu işlemi yaparak hesabınızı bir daha giriş yapana kadar devre dışı bırakabilir ve erişilmenizi engelleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Telefonunuzdan TikTok uygulamasını açarak hesabınıza giriş yapın.
  • Sağ alt köşede yer alan profil simgesine tıklayın.
  • Profilinizde sağ üst köşede bulunan üç nokta simgesine tıklayın.
  • Açılacak olan ayarlar sayfasında en başta yer alan “Hesabımı Yönet” seçeneğine dokunun.
Tiktok hesap dondurma
  • Sayfanın en aşağısında yer alan “Hesabı Sil” yazısına tıklayın.
Tiktok hesabi nasil silinir
  • Mevcut hesabınızın şifresini girin ve “Devam” butonuna tıklayın.
  • Tüm uyarıları inceleyerek “Hesabı Sil” butonuna dokunun.
Bu işlemleri yapmanız halinde hesabınızdan otomatik olarak çıkış yapılacaktır ve platform üzerinde kullanıcı adınızla size ulaşılamayacaktır. Ayrıca etiketli olduğunuz içeriklerde de hesabınız bulunamayacaktır. Hesabınıza şifrenizle tekrar giriş yapmanız halinde ise işlem geçersiz sayılarak tekrar aktif hale getirilecektir.

TikTok Hesabını Kalıcı Olarak Silme

TikTok hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakma
işlemini yaptıysanız ve hesabınızın tamamen silinmesini istiyorsanız 30 gün boyunca beklemeniz gerekiyor. Hesap devre dışı bırakma işleminde de belirtildiği gibi 30 gün boyunca kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapmazsanız, otomatik olarak tüm verileriniz ve profiliniz silinecektir. Kalıcı olarak silme işlemi bittikten sonra kullanıcı adınızı başka hesaplar alabilecektir. Bu andan itibaren hesabınızı geri alma ihtimaliniz de bulunmayacaktır.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla TikTok hesabı nasıl silinir sorusunu yanıtlandırmaya çalıştık. Sizler de buradan yola çıkarak hesap silme işlemini uygulayabilir ve mevcut profilinizi platform üzerinden kalıcı olarak silebilirsiniz. Bu noktada verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. İyi forumlar.
 
Son düzenleme:
Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Katılım
28 Şub 2022
Mesajlar
176
Konum
Amsterdam
Tiktoktan uzaklaşıp kafasını rahat ettirmek için tek çözüm tiktok hesabı silmek.