Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

The Case Study of Vanitas Mangası Haziran’da Ara Veriyor!

Niche

Niche

Tilki Adayı
Katılım
13 May 2022
Mesajlar
11
176009
Kaynak:

Square Enix
‘in Gangan Joker dergisinin “Haziran” sayısında geçtiğimiz cuma günü, Jun Mochizuki‘nin The Case Study of
Vanitas (Vanitas no Carte)
mangasının, derginin 22 Haziran’dan sonraki sayısından itibaren ara vereceği açıklandı. Derginin resmi twitter hesabı manganın devamını daha sonraki bir tarihte duyuracak.

Yen Press, ilk çıkışından bu yana mangayı aynı anda “İngilizce” olarak yayınlıyor ve ilk cildi şöyle anlatıyor:

Şüpheli bir üne sahip, saat gibi işleyen bir grimoire olan The Book of Vanitas etrafında dönen söylentiler, bir arkadaşının kurtuluşunu arayan genç bir vampir olan Noé‘yi Paris’e çeker. Ancak onu Çiçekler Şehri’nde bekleyen şey, kitabı bulmak için kaldırımda yürümek ya da tozlu kitapçılarda tüfekle dolaşmak değildir. Bunun yerine avı ona gelir… vampir doktoru olduğunu iddia eden bir adamın kollarında! İnsanlar ve vampirler arasındaki barışı tehdit eden bir çatışmanın içine atılan Noé, meraklı ve biraz dengesiz Vanitalar ve vampir türünü kurtarma arayışı ile kaderine mi girecek?

The Case Study of Vanitas Ne Zaman Yayınlandı?​

Mochizuki (Pandora Hearts, Crimson-Shell) Aralık 2015’te Gangan Joker‘de mangayı başlattı. Square Enix geçen cuma 10. cildi yayınladı.

BONES‘in manganın televizyon animesi Temmuz 2021’de gösterime girdi. Animenin ikinci bölümü 14 Ocak’ta gösterime girdi. Funimation ilk bölümü yayınladı ve aynı zamanda bir “İngilizce” dublajı da yayınladı. Hem Funimation hem de Crunchyroll ikinci bölümü yayınlandığı gibi yayınladı ve Crunchyroll da ilk bölümü ekledi.