Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Telegram'dan Müzik Nasıl İndirilir? (Resimli Anlatım)

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Bu yazımda Telegram müzik indirme işleminin nasıl yapılacağını siz değerli Tilki.NET ailesiyle paylaşacağım. Telegram bildiğiniz gibi sürekli kendini geliştiren ve rakiplerine göre yenilikçi bir mesajlaşma uygulaması. Kanal ve gruplar özelliğiyle binlerce kişiye aynı anda mesajlaşma fırsatı sunuyor. Telegram üzerinde geliştirilen botlar, yazılım bilen kişilerinde katkılarıyla çok çeşitli sektörlerde kullanıma sunuluyor. Telegram müzik indirme botu da kullanıma sunulan botlardan sadece bir tanesi.

Telegram müzik indirme özelliği ile Android kullanıcıları, indirdikleri müzikleri telefonlarında istediği bölüme taşıyabilirken, iOS kullanıcıları ise bu özelliği sadece Telegram üzerinden kullanabiliyor.

Telegram Müzik İndirme​

Telegram müzik indirme işlemini bot kullanarak yapacağız. Bu yüzden aşağıdaki adımları sırası ile yapmanız; işlemin sorunsuz olarak gerçekleşmesi bakımından oldukça önemli.
Telegram muzik indirme
  • Telegram arama bölümüne gelerek lybot yazın. Yukarıdaki resimde gözüktüğü gibi lybot karşımıza çıkacaktır. Bu konuda botun kullanıcı adının @LyBot olmasına dikkat edin. Sahte LyBot hesapları da bulunuyor.

Muzik nasil indirilir telegram

• Ardından Telegram müzik indirme işlemine devam etmek için iOS, Android veya Windows tabanlı tablet, telefon, bilgisayar fark etmeksizin karşımıza gelen konuşma ekranında bulunan START butonuna tıklıyoruz.

Telegram muzik nasil indirilir

• Ardından mesaj gönderme kısmına indirmek istediğimiz müzik adını giriyoruz ve bot karşımıza ilgili arama sonuçlarını çıkartıyor. Yukarıda Polyushka Polye isimli şarkıyı arattım ve karşıma bir çok farklı alternatif çıktı. Sanatçı adı veya şarkının adını girerek müziği bulabilirsiniz.

Telegram muzik nasil indirilir

• Bilgisayar üzerinden dosyaya sağ tıklayarak Farklı Kaydet seçeneğiyle istediğiniz bölüme, telefondan ise müziğin üstüne tıklayarak Telegram müzik indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Telegram Müzik İndirme işlemi hakkında kafanıza takılan her türlü sorunu bu konuya cevap yazarak bildirebilirsiniz. Telegram müzik indirmek için kullanılan bir çok bot bulunuyor. Ben sizler için en yaygın botlardan biri olan LyBot'u tanıtmaya çalıştım. Umarım sizler için yararlı bir konu olmuştur. İyi forumlar. ♥