Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tek Koridor Tek Şampiyon İle Üst Liglere Çıkılır mı?

  • Konbuyu başlatan WebFaresi
  • Başlangıç tarihi
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
League of Legends oyununu oynayan herkesin en önemli hedeflerinin başında üst liglere çıkmak geliyor. Birçok kişi Bronz ve Gümüş gibi liglerde takılıp kalıyor ve üst liglere nasıl çıkacağını araştırıyor. Ancak bu konu birçok kişi için yılan hikayesine dönmüş gibi görünüyor. Burada kullanılması tavsiye edilen alternatif yöntemlerden birisinin Tek Koridor ve Tek Şampiyon yöntemi olduğunu ifade etmek doğru olacaktır.

Peki, gerçekten de tek bir şampiyon ile tek bir koridorda oynayarak üst liglere çıkmak mümkün mü? Aslına bakarsanız bu tip bir şeyin teorik olarak mantıklı olduğunu ve işe yarama ihtimalinin de olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bugünlerde birçok kişi League of Legends oynarken tek bir şampiyonu kullanarak oyunu taşıyabiliyor. Ancak burada ortaya çıkma ihtimali olan birçok sorun var! Özellikle de işler kötü gittiği zaman bu tip sorunlar ile karşılaşmak mümkün olacaktır. Eğer bir maç dahi kötü oynarsanız oyun sizi muhtemelen Support olarak oynamaya zorlayacaktır. Bu rolde oynadığınız takdir de hiç bilmediğiniz bir şampiyon ile hiç bilmediğiniz bir koridorda oynamak zorunda kalacaksınız!

Bu durum ise League of Legens Ranked oyunlarda daha sıklıkla yenilmenize yol açacaktır. Bunlar olduğu takdirde de gerçekten de kısa bir süre içerisinde tekrar lig düşmeye başlayabilirsiniz. Böylesi durumlar yaşamamak için uzun vadeli olarak aynı anda en azından 5 şampiyon ve tüm koridorlar içerisinde oynamanın daha doğru olacağına inanıyoruz!