Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tablet şarj sorunu

• Konbuyu başlatan Mervece
  • Başlangıç tarihi
Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhaba

Yaklaşık bir yıl önce almış olduğum tablet sıfırlama işleminin ardından şarj olmamaya başladı, sıfırlama işlemini tabletin ayar bölümünden gerçekleştirdim. Daha sonra tableti şarja taktım ve şarj almadığını gördüm soketinde de kabloda da bir sorun yok, anlayan hocalarım yardımcı olabilir mi?

Marka Alcatel s1 10 inç

m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Geçmiş olsun. Çoğu tablette yaşanan durum, bu durumu bende yaşamıştım konu takip.

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Geçmiş olsun. Çoğu tablette yaşanan durum, bu durumu bende yaşamıştım konu takip.
Emre Hocam sabah aktif olur muhtemelen, gelince yardımcı olur bakalım çözümü var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Merhabalar, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Şarj aletini farklı bir cihazda deneme şansınız var mıdır? Tablet soketleri çok hassas olduğundan, şarj aletini çıkar tak yaparken zarar vermiş olabilir misiniz?
İyi forumlar @Mervece hocam 🦊

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Merhaba

Yaklaşık bir yıl önce almış olduğum tablet sıfırlama işleminin ardından şarj olmamaya başladı, sıfırlama işlemini tabletin ayar bölümünden gerçekleştirdim. Daha sonra tableti şarja taktım ve şarj almadığını gördüm soketinde de kabloda da bir sorun yok, anlayan hocalarım yardımcı olabilir mi?

Marka Alcatel s1 10 inç
Fiziksel olarak hem şarj kablonuzu farklı bir cihazda hem de farklı bir şarj ile kendi tabletinizi deneyip sorunun nerede olduğunu tespit etmelisiniz. Şarjınız da bozulmuş olabilir soketiniz de. Şarj almama olayının tablet içi yazılımsal bir ayar olduğunu düşünmüyorum.

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Fiziksel olarak hem şarj kablonuzu farklı bir cihazda hem de farklı bir şarj ile kendi tabletinizi deneyip sorunun nerede olduğunu tespit etmelisiniz. Şarjınız da bozulmuş olabilir soketiniz de. Şarj almama olayının tablet içi yazılımsal bir ayar olduğunu düşünmüyorum.
Denedim lakin sonuç pek değişmedi maalesef