Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Solana ve Ethereum Hacking Saldırılarına Maruz Kalıyor!

  • Konbuyu başlatan WebFaresi
  • Başlangıç tarihi
WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Kripto para dünyasında yeni ve düzenli olarak çeşitli haberler gelmeye devam ediyor. Birçok Alt Coin ile ilgili olarak çeşitli bilgiler almak bu süreç içerisinde çok önemli çünkü gerçekten de ayı piyasası şiddetli şekilde etkisini göstermeye devam ediyor. Piyasa bu haldeyken gerçekten de iyi bir şekilde düşünmeden ve kararlı bir şekilde hareket etmeden sonuç almak çok zor. Bu nedenle Alt Coin piyasası ile ilgili olarak da haberleri takip etmek büyük bir önem taşıyor. Aksi durumda büyük oranda zarar etmek ve ciddi sorunlar ile karşılaşmak mümkün olabilir ve bu sorunların çok büyük bir çoğunluğu da çeşitli nedenler ile sizi sıkıntıya sakabilir.

Solana ve Ethereum, Hackerlar Tarafından Hedef Alınıyor!
Solana, Ağı gereği güvenlikten taviz veriyor ve hızlı işlemler yapmak yönünde bir hedef belirliyor. Ancak Ethereum tam tersi bir strateji ile hızdan feragat ederek güvenliğe odaklanıyor. Tüm bunlara rağmen bu iki Alt Coin günümüzde Hackerlar tarafından yoğun bir şekilde hedef alınıyorlar. Birçok Hacker, bu iki kripto para birimine saldırılar düzenliyor ve akan işlemlere engel olabilmek için çabalıyor.

Peki, bu neye işaret ediyor? Eğer söz konusu iki para birimi bu saldırılara dayanamaz ve büyük sorunlar ile karşılaşırsa güvenilir olma kabiliyetlerini tam anlamı ile yitirebilirler ve kötü gelişmeler ile karşılaşabilirler. Bu gelişmeler ise büyük oranda yatırımcılara yansıyabilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekiyor.