Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

SMS'lerin Telegrama Düşmesini İstiyorum.

• Konbuyu başlatan Mustafa
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa

Tilki Adayı
Selamlar bir şey öğrenmek istiyorum. Telegram robotunu telefon SMS'lerine nasıl ayarlayabiliriz yani hattıma nasıl düşer? SMS'lerin Telegram'a düşmesini istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Selamlar bir şey öğrenmek istiyorum. Telegram robotunu telefon SMS'lerine nasıl ayarlayabiliriz yani hattıma nasıl düşer? SMS'lerin Telegram'a düşmesini istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Telefon numaranızı doğru yazdığınıza ve girilen telefonu doğruladığınıza emin misiniz?

M

Mustafa

Tilki Adayı
Şu anda hiçbir şey yapmadım nasıl yapıldığını bilmiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Şu anda hiçbir şey yapmadım nasıl yapıldığını bilmiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Size gelen normal SMS'lerin Telegram uygulamasına mı düşmesini istiyorsunuz? Doğru mu anlıyorum. Karışık açmışsınız konuyu düzeltirken bile anlayamadım. Tam olarak ayrıntılı yazar mısınız?

M

Mustafa

Tilki Adayı
Evet doğrudur telefonuma gelen SMS mesajlarının direkt olarak Telegram grup sohbet alanına düşmesini istiyorum.
Telegram Rose robot uygulamasını kurdum fakat devamında ne yapılacağını bilmiyorum.

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Evet doğrudur telefonuma gelen SMS mesajlarının direkt olarak Telegram grup sohbet alanına düşmesini istiyorum.
Telegram Rose robot uygulamasını kurdum fakat devamında ne yapılacağını bilmiyorum.
Biraz araştırdım ama maalesef bir kaynak bulamadım. Diğer arkadaşlar konuya baksın fikri olan varsa paylaşırlar zaten. @Mosby @Celil @WebFaresi

M

Mustafa

Tilki Adayı
Şu şekilde bilgi vereyim bu Telegram robotu telefonuna SMS gelince bu kişi tarafından direkt olarak Telegram sohbet alanına gelen SMS düşüyor. Ama bunun nasıl aktif edilebileceğini bilmiyorum Telegram hazır fakat telefonu nasıl bağlayabileceğimi bilmiyorum.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Şu şekilde bilgi vereyim bu Telegram robotu telefonuna SMS gelince bu kişi tarafından direkt olarak Telegram sohbet alanına gelen SMS düşüyor. Ama bunun nasıl aktif edilebileceğini bilmiyorum Telegram hazır fakat telefonu nasıl bağlayabileceğimi bilmiyorum.
Konu ile ilgili İngilizce araştırma yaptığımda yardımcı programlar vasıtası ile yapılabileceği yazıyor. Aşağıda attığım kaynağı inceleyebilirsiniz;

Saygılarımla, iyi forumlar diliyorum.