Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sitem index almıyor [YARDIM]

• Konbuyu başlatan yusufefe
  • Başlangıç tarihi
Y

yusufefe

Tilki Adayı
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhaba,

Yaklaşık 4 gün önce açtığım bir sitem mevcut sitemde şu an 1 adet içerik bulunuyor, Yoast SEO vb. eklentilerin kurulumunu yaptım ardından yeni eklenen içeriklerim için bir sitemap xml dosyası oluşturdum ve bunu Google Search Console'da ayarladım fakat paylaştığım o 1 içerik eklenmemiş ve şu an sitemin no index hali Google'da indexlenmiş durumda bu konuda yardım istiyorum sitemi Google'da nasıl güncelleyebilirim?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Merhaba, benimde aynı şekilde problemim var fakat bunun düzelmesi için 1 hafta çok az bir süre. Ben 15 gün içinde sorunun düzeleceğini ümit ediyorum. Siteni Yandex e ekleyebilir misin? Yandex, yeni site indexleme konusunda daha hızlı davranıyor. Eğer domain Google banlı değilse ve Yandex’de index almasında bir sorun yok ise URL denetimi aracı ile Google’a manuel dizin isteği gönderebilirsin. İyi forumlar 🦊

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Ticaret: 0 / 0 / 0
Sabretmenize vs. gerek yok tek yapmanız gereken google Indexing Api kullanmak. Bu api sayesinde 1-2 saat içerisinde index alabilirsiniz.
Wordpress sitelerde Rank Math'ın eklentisini kullanabilirsiniz.