Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Simtech km-1718 duvar tipi vantilatör alınır mı?

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Selam,

Malumunuz havalar ısındı ve ben de evime soğutucu bir ürün bakıyorum. Klimalar ateş pahası olduğu için onları direkt eledim. Vantilatörlere göz atarken de bu ürün ile karşılaştım. Yorumlar fiyat performans ürünü olduğunu söylüyor ve en büyük şikayet sesinin fazla olması. Acaba aranızdan kullanan var mı, varsa yorumlarınız nelerdir?

1654257275998

Çözüldü
LOTR Manyağı
Gözümü kararttım sipariş verdim, hem görünüm olarak estetik olduğu hem de duvara monte edilebildiği için yer kaplamadığından dolayı bir şans vermeye karar verdik. Geldikten sonra hem sesi ile hem de performansı ile ilgili bilgi vereceğim.

Güncelleme 09.06.2022 : Ürün geldi montajını yapmadım ama deneme fırsatım oldu. Son derece yeterli, eğer kullanacağınız oda çok büyük değil ise. Yazdığı gibi 3 kademesi var tıpkı vantilatörde olduğu gibi. Sesi beni rahatsız etmedi zaten içeri serinlediği zaman kapatılabilir. Verdiği havadan ziyadesi ile memnun kaldım, kanaatimce yeteri kadar soğutuyor. Yani özetle bu fiyata alınır mı evet alınır. @Thous
Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör

Be bu vantilatörden aldım. 1100 TL güzel bir fiyatı var. En güçlü modunda klima sesiyle aynı sesi çıkarıyor diyebilirim. Vantilatörlere göre daha az yer kaplıyor.
Normalde bende simtech vantilatör alacaktım ancak geçen yıl 250-300 olan fiyatı 750'ye çıkarmışlar neredeyse onu alacağıma daha iyisini alırım diyip bunu aldım.

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr

Be bu vantilatörden aldım. 1100 TL güzel bir fiyatı var. En güçlü modunda klima sesiyle aynı sesi çıkarıyor diyebilirim. Vantilatörlere göre daha az yer kaplıyor.
Normalde bende simtech vantilatör alacaktım ancak geçen yıl 250-300 olan fiyatı 750'ye çıkarmışlar neredeyse onu alacağıma daha iyisini alırım diyip bunu aldım.
Kötü tercih değil, klasik vantilatörlere göre bayağı bir estetik duruyor. Ayrıca dediğiniz gibi küçük, bunu da ekliyorum seçenekler arasına. Teşekkür ederim. (y)

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0

Stresli olduğumuz zamanlarda boks torbası olarak kullanabiliyor muyuz ? :D

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Selam,

Malumunuz havalar ısındı ve ben de evime soğutucu bir ürün bakıyorum. Klimalar ateş pahası olduğu için onları direkt eledim. Vantilatörlere göz atarken de bu ürün ile karşılaştım. Yorumlar fiyat performans ürünü olduğunu söylüyor ve en büyük şikayet sesinin fazla olması. Acaba aranızdan kullanan var mı, varsa yorumlarınız nelerdir?

Ekli dosyayı görüntüle 669
Vantilatör mü? Klima gibi kullanılabiliyor muyuz bende arayış içerisindeyim

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Gözümü kararttım sipariş verdim, hem görünüm olarak estetik olduğu hem de duvara monte edilebildiği için yer kaplamadığından dolayı bir şans vermeye karar verdik. Geldikten sonra hem sesi ile hem de performansı ile ilgili bilgi vereceğim.

Güncelleme 09.06.2022 : Ürün geldi montajını yapmadım ama deneme fırsatım oldu. Son derece yeterli, eğer kullanacağınız oda çok büyük değil ise. Yazdığı gibi 3 kademesi var tıpkı vantilatörde olduğu gibi. Sesi beni rahatsız etmedi zaten içeri serinlediği zaman kapatılabilir. Verdiği havadan ziyadesi ile memnun kaldım, kanaatimce yeteri kadar soğutuyor. Yani özetle bu fiyata alınır mı evet alınır. @Thous

Son düzenleme:
Çözüldü
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Memnun kalırsan bende almayı düşünüyorum. Takipteyim :)

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Memnun kalırsan bende almayı düşünüyorum. Takipteyim :)
Ürün geldi montajını yapmadım ama deneme fırsatım oldu. Son derece yeterli, eğer kullanacağınız oda çok büyük değil ise. Yazdığı gibi 3 kademesi var tıpkı vantilatörde olduğu gibi. Sesi beni rahatsız etmedi zaten içeri serinlediği zaman kapatılabilir. Verdiği havadan ziyadesi ile memnun kaldım, kanaatimce yeteri kadar soğutuyor. Yani özetle bu fiyata alınır mı evet alınır.