Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sıfır Site Hitlendirme Çabaları

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Bu konuda yeni açtığım sitemde yaptığım tüm işlemleri eksiksiz şekilde site ismi vermeden sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle seo konusunda merak ettiğim çok değerli bir konu var; bir blog sitesi dışarıdan hiç bir link almadan başarılı olabilir mi? İç seo ve makale optimizasyonu güzel yapıldığında ben başarılı olabileceğine inanıyorum.

Bu konuda en önemsediğim noktanın makale kalitesi (h1,h2,h3 başlık, iç linkleme, doğru başlık), doyuruculuk seviyesi olduğunu bilmenizi isterim. Ayrıca site için harcadığım tüm tutarları da sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Hafta hafta konuları ayırdım. Yaptığım işlemleri düzenli olarak güncelleyeceğim. Umarım bir gün konu başlığını Sıfırdan Günlük 10.000 hite nasıl ulaştım olarak değiştiririm :)

07 Mart - 14 Mart Tarihleri Arası
  • Domain kaydı yapıldı. - Google Domain
  • Nameserver eklendi.
  • Wordpress kuruldu.
  • Wordpress geoit teması kuruldu.
  • Kategori ve basit site ayarları yapıldı.
  • 1 adet içerik girildi.
  • Rank Math Seo Pro alındı, Site optimizasyonu yaptırıldı.
  • Geçici Logo Canva üzerinden ücretsiz bir şekilde yapıldı.
  • Semrush ve ahrefs üzerinden makale analizi yapıldı ve 20 adet makale başlığı belirlendi.
  • Google Search Console Eklendi.
  • Google Analitik eklendi.
  • Yandex Webmaster'a site haritaları gönderildi.
  • İletişim sayfası ayarlandı.
  • Harcanan tutar; 350 TL - Tema alırsanız +300
  • 1 adet içerik daha girildi. Google tarafından Hakkımızda, İletişim, Anasayfa ve bir önceki girdiğimiz içerik index aldı.
  • Ayın 14'üne kadar olan içerikler zamanlanarak girildi.
  • Rank Math Seo Pro FAQ özelliğinin bana büyük katkı sağlayacağını düşünmekteyim.
  • Google'dan organik 1-2 hit gelmeye başladı, bu ay sonuna kadar günlük 20 hiti yakalamayı umuyorum. Bu arada google'da arama hacmi çok düşük olan kelimelere seo uyumlu +400-600+ kelime arası makaleler yazmaya çalışıyorum.
15 Mart - 22 Mart Tarihleri Arası
  • Bugün tüm haftayı kapsayacak şekilde makale yazdım ve bu makaleleri her gün saat 01.14'de paylaşacak şekilde zamanladım.
  • Ayrıca tüm makalelerde bir önceki makaleme iç link çıkışı yaptım.

Son düzenleme:
Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Ticaret: 0 / 0 / 0
Bol hitler üstadım... 🚀🦊