Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sermayesiz site

• Konbuyu başlatan Mervece
  • Başlangıç tarihi
Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Ticaret: 0 / 0 / 0
Sıfırdan sermayesiz bir şekilde site kurmak mümkün mü?

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Domain’e mecbur harcama yapmak zorundasınız, Blogger tabanlı site kurarak hosting masrafınızdan kurtulmuş olursunuz. Tabi ücretsiz domain veren sitelerde var, fakat önermiyorum. (.tk uzantılı gibi)

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Domain’e mecbur harcama yapmak zorundasınız, Blogger tabanlı site kurarak hosting masrafınızdan kurtulmuş olursunuz. Tabi ücretsiz domain veren sitelerde var, fakat önermiyorum. (.tk uzantılı gibi)
Bir şeyler yapmam lazım lakin sermaye konusunda sıkıntım var çalışmak istiyorum ekonomi çok kötü makale yazarak olacak gibi değil ama bir yandan da param yok canım sıkılıyor bu duruma

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Bir şeyler yapmam lazım lakin sermaye konusunda sıkıntım var çalışmak istiyorum ekonomi çok kötü makale yazarak olacak gibi değil ama bir yandan da param yok canım sıkılıyor bu duruma
Makale hizmetinizi çeşitlendirin, misalen yanına İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce çeviri hizmeti de sunabilirsiniz. 🦊

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Hosting sponsoru olabilirim :) @Netkreatif

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Site dosyalarını bir yerde barındırmanız gerekiyor haliyle bunun için hosting gerekiyor en kötü hosting bile yıllık 100 TL'den başlıyor.
Aslında .com.tr boşta kalan bir domainde mevcut elimde blog açmayı düşünüyorsanız onu da verebilirim yanında.

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Site dosyalarını bir yerde barındırmanız gerekiyor haliyle bunun için hosting gerekiyor en kötü hosting bile yıllık 100 TL'den başlıyor.
Aslında .com.tr boşta kalan bir domainde mevcut elimde blog açmayı düşünüyorsanız onu da verebilirim yanında.
Becerebilir miyim diye düşünüyorum berbat etmeyeyim her şeyi 😁

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
İçerik bulup makale paylaşmanız lazım düzenli olarak.
Deneyelim mi reklam işlerinden anlamıyorum ki anlasam site kurulur da konuyu fikir için açtım reklam bütçesi beni biraz zorlar sanırım

Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Deneyelim mi reklam işlerinden anlamıyorum ki anlasam site kurulur da konuyu fikir için açtım reklam bütçesi beni biraz zorlar sanırım
Blog siteleri reklama ihtiyaç duymaz SEO'ya ihtiyaç duyar. Özgün içerik üretip zamanla (1-3 ay) içerisinde siteniz ziyaretçi çekmeye başlar sonrasında adsense onayı aldınız mı tamamdır :)

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Blog siteleri reklama ihtiyaç duymaz SEO'ya ihtiyaç duyar. Özgün içerik üretip zamanla (1-3 ay) içerisinde siteniz ziyaretçi çekmeye başlar sonrasında adsense onayı aldınız mı tamamdır :)
O zaman SEO eğitimi almam lazım :)

kanaryaci

kanaryaci

Tilki Adayı
Domainnameapi gen.tr web.tr gibi domainler 16 tl. Com tr. Net.tr ve org tr domainler 25 tl sanırım. Sağlam bir blog ve içerik ile adsense 3 ay sonra para bile kazanabilirsiniz. Seo basit yaost ve math seo işinde çok iyi sağlam bi hosting ile .tr uzantılı domainler google çok hızlı indexliyor. 28 günde 300 tık almış site kanarya.gen.tr ( reklam yapmıyorum ) seo çalışma sitem. Xenforo forum girerseniz 5000 lık olursunuz. Üye gelmezse canınız yanar. :)