Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Senpaigg nedir?

  • Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Katılım
7 May 2022
Mesajlar
527
Web
karavilgrup.com.tr
SenpAI.GG, oynadığınız oyunlarda daha iyi olmanıza yardımcı olacak en iyi oyun asistanıdır. Yapay Zeka yardımıyla SenpAI.GG, zirveye çıkmanıza yardımcı olacak en iyi rehberliği sunuyor!


EN İYİ HEPSİ BİR ARADA OYUN ASİSTANI MASAÜSTÜ UYGULAMASI​


LEAGUE OF LEGENDS​

SenpAI.GG profesyonel oyuncuların buildlerini otomatik içe aktarma, counter önerileri, takım ve düşman analizleri, her zaman güncel LoL meta şampiyon tier listleri ve Şampiyonluk Ligi’ne ulaşmana yardımcı olacak öneriler sunar!

VALORANT​

SenpAI.GG, oyunculara en çok oynanan Ajanları, en iyi silahları ve harita tabanlı bilgileri kullanarak oyunlarının derinlemesine istatistikleri konusunda yardımcı olur. Eşsiz Sesli Asistanımız aynı zamanda oyunda sizinle birlikte savaşan bir akıl hocası görevi görür.

TFT​

SenpAI.GG'nin yardımıyla, her zaman en iyi TFT takım kompozisyonlarını, eşyalarını, meta buildlerini görecek ve düşmanlarını ezeceksin!

WILD RIFT​

SenpAI.GG, tüm Wild Rift Şampiyon ayrıntılarını yetenekler, kombinasyonlar, ipuçları ve meta içindeki en iyi eşya ve rünlerle birlikte sunar.