Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selamlar

• Konbuyu başlatan pain
  • Başlangıç tarihi
pain

pain

Tilki Adayı
Kredi
101
Ticaret: 0 / 0 / 0
Öncelikle herkese selam. Ben namıdiğer "pain", yazılım ile ilgileniyor, kendi projelerimi geliştiriyor veya ortak projelere adım atıyorum (yazılımdan ibaret değil), oyun oynamaktan büyük keyif alıyor ve sosyalleşmeyi de ruh halime ve düşüncelerime bağlı olarak seviyorum. Umarım yakın zamanda daha detaylı bir şekilde tanışma fırsatımız olur. Ve güzel sohbetler ortaya çıkarırız. Şimdilik tüm "Tilki" lere iyi forumlar ve mutlu günler diliyorum. :')

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Ticaret: 1 / 0 / 0
Selamlar, aramıza hoşgeldiniz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle 🦊

Mervece

Mervece

Çırak Tilki 🦊
Kredi
896
Ticaret: 0 / 0 / 0
Öncelikle herkese selam. Ben namıdiğer "pain", yazılım ile ilgileniyor, kendi projelerimi geliştiriyor veya ortak projelere adım atıyorum (yazılımdan ibaret değil), oyun oynamaktan büyük keyif alıyor ve sosyalleşmeyi de ruh halime ve düşüncelerime bağlı olarak seviyorum. Umarım yakın zamanda daha detaylı bir şekilde tanışma fırsatımız olur. Ve güzel sohbetler ortaya çıkarırız. Şimdilik tüm "Tilki" lere iyi forumlar ve mutlu günler diliyorum. :')
Hoşgeldiniz 🦊