Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rise Cash Nasıl Alınır? Premium Nasıl Yüklenir?

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Selamlar değerli Tilki.NET ailesi, Rise Online başlamak gibi bir niyetim kesinlikle yoktu fakat forumdan @Phorcys isimli arkadaşımızın foruma attığı durum dolayısıyla Rise Online girerek bir göz atmak istedim. Belki biraz level kasar, stres atarım. Bu yazımda Rise Online Cash ve Premium nasıl alınır? Sorularına yanıt vermeye çalışacağım.

Rise Cash Nasıl Alınır?​

Rise Cash Alabilmek için öncelikle internet sitesine giderek giriş yapın. Hesabınız yoksa hesap oluşturun. Ardından mağaza kısmına tıklayın. Direkt olarak mağaza kısmına gitmek için aşağıdaki linke de tıklayabilirsiniz.

• Rise online pin yukleme

• Sağ üstte bulunan Bakiye + kısmına tıklayın.
  • E-pin tedarik edebileceğiniz web sitelerinden herhangi birine giderek, Rise Online Cash satın alın.
  • Ardından sağ tarafta ok ile gösterdiğim KULLAN kısmına tıklayabilirsiniz.
  • Veya sol menüde bulunan Credit Card ( Kredi Kartı ) seçeneği ile kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Papara ve benzeri ön ödemeli kartlar çalışmaktadır.

Rise Online Premium Nasıl Alınır?​

Rise Online Premium Yükleme işlemi oldukça basit. Aşağıda vermiş olduğum linke gidin.

• Rise online premium yukleme

• Ekranda üstteki gibi Premium eşyasını göreceksiniz. Sol tarafta bulunan Alışveriş sepeti simgesine tıklayın.

Premium almak rise online

• Sağ üst taraftan Sepetim bölümüne gidin.
  • Ardından üstteki resimde ki gibi gelen ekrandan Satın Al düğmesine tıklayın.

Premium aktif etme

• Premium otomatik olarak aktif olacaktır.
Umarım keyifli bir macera olur, iyi forumlar ♥

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Kredi
29
Teşekkürler hocam, konuya etiketlendiğimden dolayı müteşekkirim.

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Kredi
29
2 GB ekran kartı ile denedim, çok kasma oldu. Daha sonra 6600 ı bilgisayara taktım. Çok keyifli, oynamayı düşünürseniz bir ara farm atalım :)
Ben de geçen günlerde başlamış bulundum çok fazla farm yapamadım ama birkaç pus itemi ve premium aldım. 33 levele ulaştım, bir şekilde öğrenmeye çalışıyorum.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Ben de geçen günlerde başlamış bulundum çok fazla farm yapamadım ama birkaç pus itemi ve premium aldım. 33 levele ulaştım, bir şekilde öğrenmeye çalışıyorum.
45 levelim, akşam level kasalım biraz 🦊 Umarım insan ırkını seçmişsinizdir