Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

PTS Nedir, PTS ile Nasıl Para Kazanılır?

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
İnternet üzerinden para kazanmanın birçok yolu var. Ancak gerçekten de internetten iyi paralar kazanmak kolay bir iş değil. Sürekli bir şekilde çaba göstermeniz gerekiyor. PTS’de internetten para kazanmak için kullanabileceğiniz ve zamanla size iyi paralar kazandırabilecek bir yöntem! Peki, PTS nedir?

PTS Nedir?
PTS, İngilizce bir kısaltma olup açılımı “Paid to Sign Up” şeklindedir. Türkçesi ise “Üye ol ve Para Kazan” şeklinde ifade edilebilir. Bu sistemde kazanma mantığı oldukça basit olmasına rağmen para kazanırken ciddi bir vakit harcamanız gerekiyor. Peki, PTS ile Nasıl Para Kazanılır?

PTS ile Nasıl Para Kazanılır?
PTS ile Para Kazanmak
için yapmanız gereken tek şey hızlı bir şekilde üye sayısını arttırmak isteyen forumlara, aplikasyonlara, e-ticaret sitelerine ve üyeye / yoruma / geri dönüte ihtiyaç duyan siteler bulmaktır. Bu sitelerin yöneticileri, size yaptığınız her üyelik başına belirli bir ücret ödeyecektir.

Üyelik bu sistemin en standart hali olmakla birlikte bazen attığınız yorum sayısı kadar bazense verdiğiniz her feedback için ödeme alırsınız. Bu sistem ile çok daha fazla para kazanabilmek için ise PTS çemberine başka üyeleri dâhil etmek gerekmektedir!

Genel olarak “PTS ile Nasıl Para Kazanılır?” sorusunu bu şekilde cevaplayabiliriz. Aynı zamanda Tilki.Net forumunda da bir PTS kategorisi yer alıyor. Bu kategori aracılığıyla para kazanabilirsiniz ya da PTS yaptırmak için ilan verebilirsiniz. Herkese bol kazançlar, iyi forumlar.