Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Projeleriyle Geleceği Şekillendirebilecek 4 Alt Coin!

WebFaresi

WebFaresi

Tilki Adayı
Katılım
30 Nis 2022
Mesajlar
85
Ticaret: 0 / 0 / 0
Kripto paralar adına 2022 yılı hiç iyi gitmiyor. Birçok kripto para yatırımcısı beklediği sonuçları alamadı ve ayı piyasası aktif bir şekilde varlığını sürdürüyor. Ancak bu sonsuza kadar böyle gitmeyecek ve bir gün çok büyük bir ihtimalle BTC ve alt coinler için ralli başlayacak. Boğa piyasası başladığında büyük kazançlar sağlamak mümkün olabilir! Eğer sizlerde fırsatı kaçırmak istemiyorsanız En İyi Alt Coinler ile ilgili bilgi verdiğimiz bu yazımızdaki alt coinleri değerlendirebilirsiniz. Hatırlatmak amacıyla belirtelim, biz bu yazımızda yatırım tavsiyesi vermiyoruz. Yalnızca projesinin güçlü olduğunu düşündüğümüz alt coinler hakkında bilgi aktarıyoruz!

Crypto market

Geleceği Şekillendirebilecek ve En İyi Projelere Sahip 4 Alt Coin!


1) FILECoin
BTC ve diğer kripto paralar bugünleri gördüyse bunu büyük oranda merkeziyetsiz para birimleri olmalarına borçlular! Merkeziyetsizlik, dünyamızın gelecekteki en önemli ilkelerinden birisi olacak gibi görünüyor. FILECoin ise bugünlerde merkeziyetsiz dosya depolama hizmeti veriyor ve dosyalarınızın ele geçirilme ihtimalini neredeyse sıfırlıyor. Gerçekten de geleceği olan bir proje ve göz atmakta fayda var!

2) Ethereum
Çok klişe ama Ethereum geleceğin en önemli projelerinden bir tanesi. İşlem hacmi ve işlem hızı bakımından oldukça iyi bir durumda ve ilerleyen yıllarda bu alt coini olumlu anlamda çok farklı bir yerde görebiliriz.

3) BNB
Binance yaptığı hamlelerle günümüzde kripto para dünyasının en önemli figürlerinden birisi haline geldi. Dolayısıyla BNB Coin de Binance ekosistemi ile birlikte büyüyor! Büyük bir değer artışını zaten daha önce görmüştük ancak tekrar bir ralliye girmesi mümkün görünüyor.

4) Solana
Bugünlerde birçok Solana yatırımcısı Staking işlemleriyle meşgul! Bu nedenle Solana hakkında pek bir şey duyamıyoruz. Ancak yine de yakın zamanda Solana ekosisteminde bir patlama görülebilir. Çünkü gerçekten de büyük bir potansiyeli var ve projesi olağanüstü!

Bugün bahsedeceğimiz Kripto Paralar bu kadardı! Bu kripto paralara yatırım yapmak istiyorsanız öncelikle araştırma yapmalısınız. Lütfen başkalarının sözüne güvenerek hamle yapmayın. Unutmayın, dibin dibi var!
 
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Katılım
7 May 2022
Mesajlar
528
Web
karavilgrup.com.tr
Ticaret: 0 / 0 / 0
Zamanında BitCoin 5 dolar iken almaya çalıştığımda benimle dalga geçmişti arkadaşlarım. Selam olsun onlara. Her ortamda söylerim.