Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pinterest Para Kazanma 2022

  • Konbuyu başlatan Celil
  • Başlangıç tarihi
Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Katılım
28 Şub 2022
Mesajlar
171
Konum
Amsterdam
Kredi
572
Points
91
Ticaret: 0 / 0 / 0
Sosyal medya platformları kullananlardan bir çoğu Pinterest'ten para kazanma yöntemlerini tercih etmektedir. Sonuç itibarıyla internete baktığımız zaman aslında birçok para kazanma yöntemi bulunmaktadır. Pinterest'e günümüzde %80'i kadın kullanıcısıyla bu anlamda çok ön plana çıkan sistemlerden biri olarak karşımızda bulunmaktadır. Bunu nasıl kullanabiliriz ve Pinterest'ten nasıl para kazanabiliriz biraz bunlardan bahsedeceğiz.

Pinterest aylık olarak iki buçuk milyarı aşkın sayfa görüntülemesi yaptığını ve 100 milyona yakın kullanıcı sayısı olduğunu da unutmamak gerekir. Yani bir anda aslında çok büyük ve geniş bir kitleye ulaşma şansına sahip olduğunuzu unutmamanızı da tavsiye ediyoruz.

1649401700434

Pinterest Para Kazanma Yöntemleri​

Pinterest'ten para kazanma yöntemleri arasında öncelikli olarak hiç kuşku yok ki kendi satışlarınızı yapma konusu gelmektedir. Örneğin sanatsal veyahutta farklı bir ticari konunuz olabilir. Bu durumda takipçilerinizi ve posta gönderisi yaptığınızda size ulaşabilecek olan kitlelere rahatlıkla ulaşma şansına sahip olursunuz. Diyelim ki evde kişiye özel halı yapıyorsunuz. Bu panoyu yani kendi panosu doğru bir şekilde kullanarak aslında daha başladığınız ilk günden itibaren kitlelere çok daha kolay bir şekilde ulaşma şansına sahip olursunuz.
Bu da Pinterest'in satış açısından cezbeden sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkmasını sağlamaktadır. Belli bir grubu hedefleyerek sürekli olarak paylaşım yaptığınızda sizin takipçi sayınız da artmış olacaktır. Bu da devamında elbette ki size çeşitli sponsorluk ve şirket ilişkilerini beraberinde getirilebilecektir.

Pinterest hesap istatistikleri paylaşarak sponsorluk ilişkileri konusunda firmalarla ve markalarla iletişim içerisine girebilirsiniz. Pinterest'ten para kazanma yöntemlerinden biri de satış ortağı şirketlerle çalışmaktadır. Herhangi bir işlemle ilgili olarak sizler ürün tanıtımınızı tamamen Pinterest üzerinden yapabilirsiniz. Pinterest sürekli olarak paylaşım yapabileceğiniz gibi aynı zamanda programlı paylaşım yapabileceğiniz de bir alan. Bu anlamda Pinterest'te isterseniz günde 20 tane fotoğraf atabilir ve onu belli bir plan dahilinde yayınlayabilirsiniz. Bu da daha az önce de söylediğimiz gibi ilk andan itibaren sizin direkt olarak müşteriye ulaşabilmeniz açısından büyük bir fırsat sunmaktadır. Bunların yanı sıra yine arama motoru stratejilerini kullanabilirsiniz. Çünkü her gün de aynı zamanda da bir Pin paylaşıyorsunuz. Burada kişilere özellikle internette aradıkları anahtar kelimeleri Pinteres'teki panonuza yazın.

Her paylaşım sırasında bu kelimeleri paylaşın. Bu kelimeleri paylaştıktan sonra sizin de kullanıcılarınızın arttığını ve sitenize ciddi bir hiç sağladığınız görebilirsiniz. Hatta bu şekilde atsanız üzerinden gelir elde etmek isteyenler ve bu şekilde gelir elde edenler de bulunmaktadır.

Pinterest'ten Para Kazanma Taktikleri 2020​

Pinterest'ten para kazanma konusunda yine dikkat edeceğiniz en önemli noktalardan bir tanesi el işleri, takı veyahutta kendi ürünlerinizi satmak olacaktır. Bununla birlikte örneğin çok iyi bir sporcusunuz. Spor yapıyorsunuz, kendi eğitim videolarınızı burada paylaşabilir ve farklı siteler üzerinden satmış olduğunuz eğitim videolarına daha rahat ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Pinterest üzerinden stratejilerini öğreterek özellikle şirketlere bu konuda yardımcı olarak belirli bir danışmanlık ücreti alabilirsiniz. Kısacası gerçekten de Pinterest, para kazanma konusunda sizlere birçok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatları değerlendirerek sizler de kendi sisteminizi dahi oluşturabilirsiniz.