Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Para mı? İş mi?

• Konbuyu başlatan Derin
  • Başlangıç tarihi
Derin

Derin

Moderatör
Moderatör
Kredi
608
Ticaret: 0 / 0 / 0
1652651142885

Eğer ki Epic Games Te bir açık bulsanız ve Şirket size ;
1-Bizimle Çalışmak İster misiniz ?
2-Açığı Bildirdiğiniz için 100.000 dolar Ödül

Hangisini Seçerdiniz ?

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Ticaret: 1 / 0 / 0
İkinciyi seçerek 10.000 dolarını tilki ve karga konseptli pay2win olmayan bir mobil mmorpg yaptırırdım. Uygulama içi satın almaları eşitsizlik üzerine değil, görüntü üzerine (skin) tasarlatırdım.

30.000 doları ile 1+1 ev alarak, 5.000 dolar ile burayı daha rahat çalışabileceğimiz bir ortam haline getirirdim. Kaldı mı geriye 55.000 $ ?

Yarısını yaptırdığım oyunun reklamı için harcardım. 5.000 dolar ile Türkiye’nin en iyi YouTube içerik üreticilerinden biri ile anlaşarak Tilki’yi marka haline getirirdim. Zaten oyun reklamından da otomatik olarak Tilki.NET’in reklamı güzel şekilde yapılmış olurdu.

Geri kalan parayıda arz-talep doğrultusunda harcardım. Hayaller. 🦊

Peki ya siz hangisini seçerdiniz ve eğer ikincisi ise nasıl değerlendirirdiniz @Derin hocam?

Son düzenleme:
Derin

Derin

Moderatör
Moderatör
Kredi
608
Ticaret: 0 / 0 / 0
İkinciyi seçerek 10.000 dolarını tilki ve karga konseptli pay2win olmayan bir mobil mmorpg yaptırırdım. Uygulama içi satın almaları eşitsizlik üzerine değil, görüntü üzerine (skin) tasarlatırdım.

30.000 doları ile 1+1 ev alarak, 5.000 dolar ile burayı daha rahat çalışabileceğimiz bir ortam haline getirirdim. Kaldı mı geriye 55.000 $ ?

Yarısını yaptırdığım oyunun reklamı için harcardım. 5.000 dolar ile Türkiye’nin en iyi YouTube içerik üreticilerinden biri ile anlaşarak Tilki’yi marka haline getirirdim. Zaten oyun reklamından da otomatik olarak Tilki.NET’in reklamı güzel şekilde yapılmış olurdu.

Geri kalan parayıda arz-talep doğrultusunda harcardım. Hayaller. 🦊

Peki ya siz hangisini seçerdiniz ve eğer ikincisi ise nasıl değerlendirirdiniz @Derin hocam?
Yazılım departmanında çalışabilirim, sebebi kendimi geliştirip sonra kendi şirketimi kurmak için. :)