Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

onediobe.com Yöneticilerini Arıyor!

  • Konbuyu başlatan m2hmet
  • Başlangıç tarihi
m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Katılım
19 Haz 2022
Mesajlar
58
Konum
Gaziantep
Ticaret: 0 / 0 / 0
Yöneticilerini Arıyor 📢

onediobe forum içeriği nedir?


Onediobe Kodlamayı Basit Hale Getirmek İçin Çalışmakta Olan & Ücretli Hizmetleri Siz Değerli Kullanıcılarımıza Bedava Sunmakta Olan Nulled Platformu'dur. Onediobe , hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.​

_____________________________________

Kişi Kategori Veya Kategoriler Seçtikten Sonra Belirlediği Kategorilerin Moderatörlüğünü Yapar. Belirlediği Kategorilerde Her Gün 6 Konu Veya 4 Kaynak Paylaşması Forum Aktifliği İçin Şarttır.

Kategorilerden Kastımız Düğüm Sekmeleridir. Düğüm Sekmesinin İçindeki Forumlar & Kategorilerden Moderatör Sorumlu Tutulacaktır.


Moderatör Başvurusu Yapan Kişi Veya Kişiler Başvuru Yapmadan Önce Forum Kurallarına Göz Atması Daha Sağlıklı Olur.

Kişinin Foruma Vakit Ayırabilmesi, İçerik Paylaşması Forum Aktifliği İçin Oldukça Önemli Bir Durumdur. Onediobe Google'in İlk Sıralarında Aktif XenForo Forumudur.Üyenin XenForo vb. Sosyal Platformlarda Uzmanlığının Olması Şarttır. Destek Talebi Gönderen Kullanıcılara Bu Durumlarda Kolayca Yardımda Bulunabilmelidir.

Neden Mi?

Onediobe.com Destek Forumudur. Yöneticilerin Bahsedilen Destek Talebinden Anlayıp Kişiye Yeterli Yardımda Bulunması Forum İçin Oldukça Önemlidir.

İlk Defa Moderatör Olacak Arkadaşların Her Daim Şansı Vardır Fakat Bu Oran Biraz Düşüktür. Daha Önce Yönetici Olmayıp İlk Yetkili Olacağı Forum onediobe Olduğundan Amatörlükler Yaşanabilir, Forum Güvenliği Eksiye Düşebilir. Bu Yüzden Tecrübesi Olanlar Üst Sıralarda Olur.Kuralların Özeti Bu Şekilde Diyebiliriz :).
Bana Ulaşmak İçin tilki.net forumundan şahsıma pm atınız veya


 
nsrtyksl

nsrtyksl

Tilki Adayı
Katılım
1 May 2022
Mesajlar
15
Ticaret: 0 / 0 / 0
N*LLED olan ya da N*LL paylaşım yapılan alanlar;
hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
edinemez, içerik olarak da söylenenle çelişiyorsunuz zaten.
Yine de siz bilirsiniz tabii.