Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nerede ne var?

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Kredi
1,666
Herkese selamlar,

Güzel ülkemizin güzel şehirlerinde kim bilir görmediğimiz, bilmediğimiz ne güzellikler vardır değil mi? Bu yazımızda siz değerli üyelerimizin önerilerini ve mutlaka gezip görmelisiniz dediğimiz yerleri öneriyoruz. Ben arkeoloji ve tarih meraklısı bir insan olarak Güneydoğu bölgesindeki zenginlikleri herkesin görmesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle Şanlıurfa'daki Göbekli Tepe hepinizin bildiği üzere dünyadaki bilinen en eski yapı olma özelliğini taşıyor. Sizin önerileriniz nelerdir?

1652251957535

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Selamlar, Şanlıurfa’ya abim çalışırken birkaç kez gittim ama Göbekli Tepe'ye uğramamıştım. Atiye dizisini izledikten sonra konu hakkında bilgi sahibi oldum. İnsan gerçekten hayran kalıyor. 🙄

Moderatörün son düzenlenenleri:
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Kredi
1,666
Selamlar, Şanlıurfa’ya abim çalışırken birkaç kez gittim ama Göbekli Tepe'ye uğramamıştım. Atiye dizisini izledikten sonra konu hakkında bilgi sahibi oldum. İnsan gerçekten hayran kalıyor. 🙄
Evet gerçekten de öyle. Atiye dizisiyle daha da popüler oldu diyebiliriz. Özellikle biraz tarih merakı da varsa kesinlikle gidip görmek gerekiyor(y)