Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Metin2 anılarımızı yâd edelim...

• Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Kredi
1,666
Herkese selamlar,

Metin2 her ne kadar eski bir oyun olsa da günümüzde hala oynanmakta. Benim gibi eski bir Metin2 oyuncu iseniz bu konu altında anılarımızı paylaşalım.

Ben Alesta serverında zihinsel savaşçı oynuyordum. 70 level iken güçlü beden skilini P yapınca 2 gün falan heyecandan yerimde duramamıştım :D

1652104438603

Bir de yılbaşı eventi geldiğinde bir sürü ruh taşı düşürerek ilk kez envanterimde 1 T para görmüştüm. O da benim için çok heyecanlı bir andı.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Knight oynadıktan sonra bir türlü alışamadım bu oyuna, oynamaya çalıştım fakat dinamikleri ve kontrolü benim için zorlayıcı oldu, alışılmışın dışında geldiği için de sürdüremedik tabi 🙄

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Kredi
1,666
Knight oynadıktan sonra bir türlü alışamadım bu oyuna, oynamaya çalıştım fakat dinamikleri ve kontrolü benim için zorlayıcı oldu, alışılmışın dışında geldiği için de sürdüremedik tabi 🙄
Doğrudur, knight ile arasında çok fark vardı oynanış olarak :D

Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Kredi
29
Bayramda balkabağı düşürme eventleri olurdu iyi para kaldırırdım o zamanlar. Manas serverindeydim o zamanlar.