Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba ben Emre!

• Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Merhabalar, ben Emre! 1995, Samsun doğumluyum. Evli ve dünyalar güzeli bir kız çocuğu babasıyım. 2015 yılında Fizyoterapi Ön Lisans bölümünden mezun oldum. 🎓

Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara olan ilgim @Wirtuex ve @Slade sayesinde başladı ve Ultima Online isimli bir oyuna başlayarak; bu ilgim üst seviyelere çıktı. 1 Nisan doğumlu olan @Slade 2021 yılında hayatını kaybetti, bendeki yeri büyük olduğu için bu kullanıcı adını oluşturarak Tilki.NET üzerinde bazı paylaşımlarda bulundum. Çünkü hayatta olsaydı, bu paylaşımları kendisi yaparak bana destek olurdu, buna eminim.⭐

Abim @Wirtuex ’in forumlara olan ilgilisi ile forum hayatım başlamış oldu. Çoğu zaman kendisini izleyerek gelişen forum kültürüm, açtığı forum sitelerinde yöneticilik yaparak gelişti. Kendi açtığım forum siteleri birçok kez maddi yetersizlik dolayısıyla kapanmak zorunda kaldı. Lise yıllarımda Facebook üzerinde +300.000 hayran sayısına sahip sayfalarım bulunmaktaydı.

2020 yılında Tilki.NET alan adını satın aldıktan sonra, 2021 yılında sattım. 2022 yılında Tilki.NET’te bulduğum samimiyeti diğer domainlerden bulamadığım için sattığım fiyatın 3 katı kadar teklif vermek zorunda kaldım ve verdiğim teklif kabul edildi. Bu konuda hiç bir pişmanlığım yok. 🦊 Ardından @Celil kardeşim ile Tilki.NET için geliştirmeler yapmaya başladık. Grafik konusunda @f5tasarım ile çalıştık.

Aldığım eğitimler ile arama motoru optimizasyonu konusunda kendimi geliştirdim. Ayrıca xenForo, Wordpress ve makale yazarlığı hakkında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Aktif olarak fitness ile uğraşıyorum, motorsikletlere karşı ilgim var. Motorsiklet konusunda çocuğum olduktan sonra kendimi frenledim ve satmak durumunda kaldım. Bu hevesimi elektrikli scooter ile gidermeye çalışıyorum.

Tilki.NET’i daha iyi bir platforma dönüştürmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Daha iyi günlere ulaşacağımıza inancım tam, bu konuda destek olan herkese teşekkür eder, tüm Tilki 🦊 ailesine iyi forumlar dilerim. 🙏

Son düzenleme:
Celil

Celil

Server Administrator 🌍
Yönetici
Moderatör
Ticaret: 0 / 0 / 0
@Mosby Emre abimin yeri bende ayrıdır gerçekten müşterim olarak başladık sonra abi kardeş olduk diyebilirim. Yaş grubuna göre gerçekten harika bir kişiliği ve gelişmişliği var. Kendi yaş grubundaki insanlar kahvede okey oynarken, hem reel hayatta ailesine olan sevgisi, fitnessa yönelimi ve babacan yaklaşımları ayrıca sanalda kendini sürekli geliştirmeye çalışması, ortaya attığı fikirlerin yaratıcılığı ve modernliğiyle kolay kolay bulabileceğiniz biri değildir. Bir çok alanda bilgisi olmasıyla forumu a'dan z'ye ele alarak geliştiriyor, kendisine hayran kalıyorum. :)

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
@Celil değerli görüşün için teşekkür ederim, bu konudaki desteklerin için minnettarım. ⭐

R

Readret

Tilki Adayı
Selamlar, forumunuz hayırlı olsun :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Phorcys

Phorcys

Tilki Adayı
Merhaba Emre, adminlerin kendini tanıtma fikri güzel olmuş. Normal bir üye olarak yakında belki ben de tanıtım mesajı atabilirim. Gördüğüm kadarıyla tanıtım konuları açılmaya başlanmış, kendimizi tanıtalım. Belki de böyle gizli kalmayı tercih ederim. 👊🏻

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Selamlar, forumunuz hayırlı olsun :)
Selamlar, teşekkür ederiz. Hoşgeldiniz 🙏
Merhaba Emre, adminlerin kendini tanıtma fikri güzel olmuş. Normal bir üye olarak yakında belki ben de tanıtım mesajı atabilirim. Gördüğüm kadarıyla tanıtım konuları açılmaya başlanmış, kendimizi tanıtalım. Belki de böyle gizli kalmayı tercih ederim. 👊🏻
Merhabalar, bizde kendimizi bu ailenin bir üyesi gibi gördüğümüz için kendimizi tanıtmak istedik. Forumu da anketlerle karar vererek, yöneteceğimiz samimi bir ortama dönüştürmek bizim elimizde. 🙏😊

W

Wirtuex

Tilki Adayı
Merhabalar, ben Emre! 1995, Samsun doğumluyum. Evli ve dünyalar güzeli bir kız çocuğu babasıyım. 2015 yılında Fizyoterapi Ön Lisans bölümünden mezun oldum. 🎓

Küçük yaşlarımdan beri bilgisayara olan ilgim @Wirtuex ve @Slade sayesinde başladı ve Ultima Online isimli bir oyuna başlayarak; bu ilgim üst seviyelere çıktı. 1 Nisan doğumlu olan @Slade 2021 yılında hayatını kaybetti, bendeki yeri büyük olduğu için bu kullanıcı adını oluşturarak Tilki.NET üzerinde bazı paylaşımlarda bulundum. Çünkü hayatta olsaydı, bu paylaşımları kendisi yaparak bana destek olurdu, buna eminim.⭐

Abim @Wirtuex ’in forumlara olan ilgilisi ile forum hayatım başlamış oldu. Çoğu zaman kendisini izleyerek gelişen forum kültürüm, açtığı forum sitelerinde yöneticilik yaparak gelişti. Kendi açtığım forum siteleri birçok kez maddi yetersizlik dolayısıyla kapanmak zorunda kaldı. Lise yıllarımda Facebook üzerinde +300.000 hayran sayısına sahip sayfalarım bulunmaktaydı.

2020 yılında Tilki.NET alan adını satın aldıktan sonra, 2021 yılında sattım. 2022 yılında Tilki.NET’te bulduğum samimiyeti diğer domainlerden bulamadığım için sattığım fiyatın 3 katı kadar teklif vermek zorunda kaldım ve verdiğim teklif kabul edildi. Bu konuda hiç bir pişmanlığım yok. 🦊 Ardından @Celil kardeşim ile Tilki.NET için geliştirmeler yapmaya başladık. Grafik konusunda @f5tasarım ile çalıştık.

Aldığım eğitimler ile arama motoru optimizasyonu konusunda kendimi geliştirdim. Ayrıca xenForo, Wordpress ve makale yazarlığı hakkında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Aktif olarak fitness ile uğraşıyorum, motorsikletlere karşı ilgim var. Motorsiklet konusunda çocuğum olduktan sonra kendimi frenledim ve satmak durumunda kaldım. Bu hevesimi elektrikli scooter ile gidermeye çalışıyorum.

Tilki.NET’i daha iyi bir platforma dönüştürmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Daha iyi günlere ulaşacağımıza inancım tam, bu konuda destek olan herkese teşekkür eder, tüm Tilki 🦊 ailesine iyi forumlar dilerim. 🙏
Tanıtımda ismimi geçirmen çok ince bir davranış olmuş çok sağol brom! Evet ve haklısın Slade hayatta olsaydı eminim bir el atardı. Mekanı cennet olsun. Hep destek tam destek! Hadi bakalım başarılar :)

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr

Bu işe gönül verdiğini seninle ilk tanıştığımızda zaten hissetmiştim değerli kardeşim. İnanıyorum ki bu yolda da muvaffak olacaksın. Gücüm yettiğince yanındayım. 🦊

m2hmet

m2hmet

Tilki Adayı
Umarım forumun büyüdüğü zamanlarında görürüz. Bu mesajım burada kalsın.. 🤍

Y

yusufsefa

Tilki Adayı
Ben de aranıza katıldım, hayırlı olsun. :)