Ho┼č Geldin, Ziyaret├ži!

Forum i├žeri─čine ve t├╝m hizmetlerimize eri┼čim sa─člamak i├žin foruma kay─▒t olmal─▒ ya da giri┼č yapmal─▒s─▒n─▒z. Foruma ├╝ye olmak tamamen ├╝cretsizdir.

Merhaba Ben Celil!

• Konbuyu ba┼člatan Celil
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi
Celil

Celil

Server Administrator ­čîŹ
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
28 ┼×ub 2022
Ticaret: 0 / 0 / 0
Merhaba ben Celil ­čĹő

17 ya┼č─▒nday─▒m uzun s├╝redir internet ├╝zerinde ├žal─▒┼čmalar y├╝r├╝t├╝yorum, kendi dijital ajans─▒m mevcut.

Bir i┼čletmenin/┼čahs─▒n internet ├╝zerindeki t├╝m ihtiya├žlar─▒nda yan─▒nda olmaya geldim ­čą│

Sunucu Sanalla┼čt─▒rma, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Grafik Tasar─▒m, Reklam & Tan─▒t─▒m, Web Tasar─▒m, xenForo, Wordpress, Sosyal Medya, WiseCP, Siber G├╝venlik, Makale Yazarl─▒─č─▒, Proje & ─░├žerik Y├Ânetimi, E-Ticaret ve daha bir ├žok konuda bilgi sahibiyim. ­čĺť

Her zaman m├╝┼čteri memnuniyetine ├Ânem veren biriyim, bir ├žok konuda bilgimin olmas─▒ndan dolay─▒ her hizmetimde en ince ayr─▒nt─▒s─▒na kadar dikkat ederek hizmet sunuyorum. Ôťů

Thous

Thous

Y├Ânetici
Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
28 ┼×ub 2022
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Biz ba┼č─▒ndan beri buraday─▒z ama burada kendini ­čŽŐ Tilki ailesine tan─▒tmamak olmazd─▒, ho┼čgeldin @Celil .­čÖĆ

Bir├žok proje de birlikte ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z, ├Âzellikle xenForo ve sunucu sanalla┼čt─▒rma konusunda ├╝st├╝n yeteneklere sahip, ya┼čam enerjisi y├╝ksek bir dostumuzdur kendileri. ԺɴŞĆ

Celil

Celil

Server Administrator ­čîŹ
Y├Ânetici
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
28 ┼×ub 2022
Biz ba┼č─▒ndan beri buraday─▒z ama burada kendini ­čŽŐ Tilki ailesine tan─▒tmamak olmazd─▒, ho┼čgeldin @Celil .­čÖĆ

Bir├žok proje de birlikte ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z, ├Âzellikle xenForo ve sunucu sanalla┼čt─▒rma konusunda ├╝st├╝n yeteneklere sahip, ya┼čam enerjisi y├╝ksek bir dostumuzdur kendileri. ԺɴŞĆ
Yorumun i├žin te┼čekk├╝r ederim can─▒m abim :) Ba┼č koyduk bir yola elimizden gelenin en iyisi neyse yap─▒yoruz. Dedi─čin gibi tan─▒tmamak olmazd─▒ sende bir tan─▒t kendini g├Ârs├╝n c├╝mle alem harikal─▒─č─▒n─▒...

Phorcys

Phorcys

Tilki Aday─▒
Kat─▒l─▒m
30 Nis 2022
Merhaba Celil, yaz─▒l─▒m konusunda baya ilgili ve donan─▒ml─▒ birine benziyorsun. Bu alanda bol ┼čans dilerim.

W

Wirtuex

Tilki Aday─▒
Kat─▒l─▒m
19 Mar 2022
Merhaba Celil, ├žok memnun oldum :)

LOTR Manya─č─▒

LOTR Manya─č─▒

Balrog of Morgoth ­čĺÇ
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
7 May 2022
Web
karavilgrup.com.tr
Merhaba ben Celil ­čĹő

17 ya┼č─▒nday─▒m uzun s├╝redir internet ├╝zerinde ├žal─▒┼čmalar y├╝r├╝t├╝yorum, kendi dijital ajans─▒m mevcut.

Bir i┼čletmenin/┼čahs─▒n internet ├╝zerindeki t├╝m ihtiya├žlar─▒nda yan─▒nda olmaya geldim ­čą│

Sunucu Sanalla┼čt─▒rma, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Grafik Tasar─▒m, Reklam & Tan─▒t─▒m, Web Tasar─▒m, xenForo, Wordpress, Sosyal Medya, WiseCP, Siber G├╝venlik, Makale Yazarl─▒─č─▒, Proje & ─░├žerik Y├Ânetimi, E-Ticaret ve daha bir ├žok konuda bilgi sahibiyim. ­čĺť

Her zaman m├╝┼čteri memnuniyetine ├Ânem veren biriyim, bir ├žok konuda bilgimin olmas─▒ndan dolay─▒ her hizmetimde en ince ayr─▒nt─▒s─▒na kadar dikkat ederek hizmet sunuyorum. Ôťů
On parma─č─▒n─▒zda on marifet sevgili adminim :) Bizimle oldu─čunuz i├žin ├žok ┼čansl─▒y─▒z!