Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

LOTR Manyağı'nın başarısı ve aktifliği

• Konbuyu başlatan Ardaa41
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Ardaa41

Tilki Adayı
Ticaret: 0 / 0 / 0
Fark ettim ki @LOTR Manyağı'nın açtığı konular sanırım yöneticileri bile geçmiş. Başarını tebrik etmek istiyorum.

Impossible

Impossible

Tilki Adayı
1652115041756;

Pek öyle değil sanki :)

@Mosby 'nin açtığı özgün konuların daha yararlı ve başarılı olduğunu düşünüyorum. Kimsenin geçebileceğini zannetmem. @Celil zaten developer kısmında ona rağmen baya aktif.

Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Web
tilki.net
Ticaret: 1 / 0 / 0
Yönetim ekibi olarak değil, Tilki.NET ailesi olarak güzel başarılara imza atacağız. Buradan bize destek olan tüm üyelerimize kucak dolusu sevgiler. ❤️

Ayrıca bilinmelidir ki; Tilki.NET için yapacağımız önemli değişikliklerde alacağımız tüm kararları üyelerimizin oylamasına sunarak, hep birlikte şekillendireceğiz. 🦊

LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Web
karavilgrup.com.tr
Ekli dosyayı görüntüle 377;

Pek öyle değil sanki :)

@Mosby 'nin açtığı özgün konuların daha yararlı ve başarılı olduğunu düşünüyorum. Kimsenin geçebileceğini zannetmem. @Celil zaten developer kısmında ona rağmen baya aktif.
Kimsenin kimseyi geçmek gibi bir niyeti yok zaten bu bir yarış değil, değerli Emre kardeşimin emeklerinin yanından bile geçmez benim yaptıklarım. Elbette ki o forum için daha yararlı ve başarılı işler yapmıştır, yapmaya da devam edecektir. Bizler sadece destekçileriyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...