Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

League of Legends Maç Tekrarı Kaydetme Nasıl Yapılır?

  • Konbuyu başlatan Thous
  • Başlangıç tarihi
Thous

Thous

Yönetici
Yönetici
Katılım
28 Şub 2022
Mesajlar
366
Konum
Samsun
Web
tilki.net
Kredi
3,614
Points
532
Tüm League of Legends oyununda maç kaydetme oldukça basit. League of Legends’ta oyunlar otomatik olarak kaydedilir, böylece son oyununuzu görmek için üçüncü taraf bir ekran kaydedici yüklemeniz gerekmez. Ancak maç geçmişinizdeki son 20 maçınızın verilerine ulaşabilirsiniz. Son 20 maçınız Maç Geçmişi’nizde kalacak ve siz bunları indirirseniz sonsuza dek saklayabilirsiniz. Oyun içi yeniden oynatma özelliğini kullanmayı tercih etmezseniz, Windows 10 ile Oyun Çubuğu’nu açarak kaydedebilirsiniz. Oyun Çubuğu’nu açmak için Win+G tuşlarına basabilir ve kayıt simgesine tıklayarak manuel bir şekilde kayıt yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek LOL maç kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Lol mac tekrari kaydetme

League of Legends Maç Geçmişi’nden Nasıl Maç Kaydetme Yapılır?

  • Bir League of Legends maçı oynayın. Oynadığınız herhangi bir maç (ARAM, Normal, Solo/Duo) kaydedilecek ve Maç Geçmişinize kaydedilecektir.
  • “Profil”i tıklayın. Bu sekme, ekranınızın üst kısmında bulunan “Oynat”ın yanında olmalıdır.
  • “Maç Geçmişi”ni tıklayın. Son 20 maçınızın kayıtları burada gösterilecektir.
  • İndirmek istediğiniz kaydın yanındaki indirme butonuna tıklayın. Tekrarı bir sonraki yamadan önce veya 20 oyun içinde indirmezseniz listenizden silinecektir.
  • İndirilen bu tekrarların bilgisayarınızda konumunu bulmak için, LoL istemcisinin Ayarlar menüsüne gidin (sağ üst köşedeki dişli simgesi) ve ekranın sol tarafındaki menüden Tekrarlar’ı tıklayın. Burada, tekrarlarınızın bulunduğu dosya yollarını göreceksiniz.
  • Sadece profilleri ziyaret ederek ve maç geçmişlerini görüntüleyerek diğer profillerin de oyunlarının tekrarlarını izleyebilirsiniz.
  • Oyununuzda bir vurgu kaydetmek istiyorsanız, kaydı başlatmak ve durdurmak için Ctrl+V tuşlarına basın. “Öne Çıkanlar” olarak adlandırılan bu klipler, “C: Kullanıcılar\\Belgeler\LeagueofLegends\Öne Çıkanlar” klasöründe bulunur.
  • Windows 10 Oyun Çubuğu’yla kayıt yaparsanız video “Yakalamalar” adlı bir klasörün içine kaydedilir. Cmd+Shift+5 tuşlarına basarak macOS Mojave için ekran görüntüsü araç çubuğunu da kullanabilirsiniz.
Bu yazımda LOL Maç Kaydı hakkında sizlere bilgi aktarmaya çalıştım. Umarım işinize yarayan bir yazı olmuştur, iyi forumlar ♥