Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kural 14 Hakkında

  • Konbuyu başlatan LOTR Manyağı
  • Başlangıç tarihi
LOTR Manyağı

LOTR Manyağı

Balrog of Morgoth 💀
Moderatör
Katılım
7 May 2022
Mesajlar
503
Web
karavilgrup.com.tr
Kredi
1,666
Points
360
Ticaret: 0 / 0 / 0
Değerli 🦊Net ailesi,

Bildiğiniz gibi yeni ve büyümekte olan bir aileyiz. Bu sebeple forum işleyişi ve kurallarımız zamanla oturacaktır. Ancak bir hususu sizinle de paylaşmak istiyorum. Konu açarken veya konulara cevap verirken forum kurallarımızda da yer alan;
  • Asgari yazım kurallarına uyulması (Cümleye büyük harfle başlamak, nokta ile bitirmek) gerekmektedir.
kuralına elimizden geldiği kadar riayet edelim.

Zira bu kural konular içerisindeki düzen ve tertibi sağlamakta, dışarıdan sitemizi ziyaret eden üyelerimizin ailemiz hakkındaki temel düşüncelerini oluşturan hadiselerden biri olmaktadır. Biz, bilinçli olarak tekrarlanmadığı sürece sırf yanlış yazdınız diye veya anlatım bozukluğu yaptınız diye üyelerimize ceza vermeyiz. Bunu alışkanlık haline getirmediğiniz sürece hiçbir problem yok, her insan hata yapabilir. Ancak bu sebeple uyardığımız üyelerimiz forum kurallarımızda da yazdığı üzere bu kuralı ihlal etmeye devam ederse gerekli yaptırımlar da uygulanır. Yazım kurallarına uymayan mesaj veya konuları bizlere raporlayabilirsiniz. Hepinize hassasiyetiniz için teşekkür ederim.